İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkdaşlar sitemde türkçe reklamların çıkmasını istemiyorum

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
o kadar tıklama var ama verdiği para çok az sizce türkçe reklamlar çıkyor diyemi eğer öyleyse sitemde inglizce reklamlar çıkarsa dahada mı fazla verir ? eğer verirse bunu nasıl yparım

Görünüm: bugün dün son 7 gün bu ay - Mart geçen ay - Şubat tüm zamanlar
Sayfa gösterimleri Tıklamalar Sayfa TO Sayfa eCPM [?] Kazançlar
İçerik için AdSense 10.631 59 0,6% USD 0,10 USD 1,08
tüm içerik için AdSense kanallarını gör »

Sorgular Tıklamalar CTR eCPM [?] Kazançlar
Arama için AdSense 8 0 0,0% USD 0,00 USD 0,00
tüm arama için AdSense kanallarını gör »

Tıklamalar CTR Kayıtlar Dönüşümler [?] Kazançlar
Tavsiyeler ürünler 11 0,0% 0 1 USD 0,10
Firefox 9 0,1% 0 1 USD 0,10
Google AdSense 2 0,0% 0 0 USD 0,00
tüm Tavsiye ürünlerini görüntüle »

Toplam Kazanç USD 1,18

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya iyide birinicisi sitedenki google reklamlarını aradığım halde zor buldum, ikincisi sitenin içeriği hep ıvır zıvır, böyle bir siteden adsense olarak ne bekliyorsun onu anlamadım üçüncüsü türkçe sitede ingilizce reklamların ne işi var onu da sen anlamamışsın dördüncüsü iframe içinde ingilizce reklam çıkarttırıp kendini bir güzel banlat.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ZIPPKIN' Alıntı:
ya iyide birinicisi sitedenki google reklamlarını aradığım halde zor buldum, ikincisi sitenin içeriği hep ıvır zıvır, böyle bir siteden adsense olarak ne bekliyorsun onu anlamadım üçüncüsü türkçe sitede ingilizce reklamların ne işi var onu da sen anlamamışsın dördüncüsü iframe içinde ingilizce reklam çıkarttırıp kendini bir güzel banlat.

eleştirmeni beklemiyordum.
iframe google yasak değilmiş ?bilmem doğrumu ?

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 seçeneğin var
1.si ingilizce site açarsın olur biter.
2.si iframe frmae olayları var bunları dene ( kısa süre sonra atılma riskini göze alarak )

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya, iki gün sonra gelip adsense'den atıldım diye ağlarsınız!

Nasıl para kazanırsın adsense'den:

- Keyword döşe (en fazla veren ingilizce kelimeler olsun)
- Tam ekran pop up aç
- Adsense reklamlarının üstüne "Aşağıdaki reklmalara tıklayın, reklam gelirlerini kimsesiz çocuklara bağışlayacağız" yaz. (Reklamlar mümkünse iframede forex kelimeliri döşenmiş bir sayfada olsun)
- Spam mail yolla, "Reklamlara 3 gün içinde tıklamazsanız Kevin gibi bacağınız kopar, tıklarsanız George gibi bir fabrika açar paranın dibine vurusunuz" yaz.
- Arkadaşlarına söyle her gün 5 kere tıklasınlar, sende internet kafeleri dolaş, 5'er kere tıkla.
- Sadece adsene reklamı ve keywordler döşenmiş sayfanı "ana sayfa" olarak kilitlet ki hem hayır duası al, hem para kazan.
- Bir ay sonra Adsense bölümüne "Allah belasını versin Google beni banladı" diye konu aç. O zamanda, yukarda fikir veren arkada.şlar sana gerekli yardımı yapar.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@theersin dediğin şey hile

Kazanç konusunda haklısın.Hilesiz kazanamazsın pek bana göre bu sitede.Bu kazancın üzerinden orantılı olarak 600 clicke 11 $ falan verir.Reklamı görünür yerlere dikkat çekecek şekilde koy.Renk tonlarını siteyle zıt yapmayı dene daha çok dikkat çeker.Ama hitinde fazla sayılmaz 500-800 tekil arası.Kazanmak için çok hite ihtiyacın olacak.

Bu arada sitende bikaç sorun görünüyor.583. ve 601. satır falan.Onlarıda düzelt.
Kolay gelsin.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
Turkce sitede ingilizce reklamlarin ne isi Var Bu soyledigin bence yanlis . Hicbir sekilde Hile yok(meta tag keyword iframe vs vs) sitede site tamamen turkce ama cikan reklamlarin %95 den daha fazlasi ingilizce olan site biliyorum
+ daha onceki kendi turkce sitemde de ayni sekilde idi site tamamenm turkce olmasina ragmen cikan reklamlarin %80 inden fazlasi ingilizce idi sitede turkce adsese reklamini cok nadir goruyordum

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanlış değil, seninki istisna ama bu bahsedilen sitede TR reklam çıkıyor, buradaki niyet hile ile ingilizce reklam çıkartmak, benim değindiğim nokta bu (gene işin ucu ya forexe ya car hire a, ya da student loan a çıkacak tepkim de o yüzden )

F

fatihhk

Misafir
siteye girdikten sonra bi ctrl+a yapsanıza.
google uyuyor....

P

PatlakLastik

Misafir
CTRL+A herşeyi açıklıyor.

içerik arayan masum ziyaretçileri kandırıyorsunuz,
insanlara faydalı şeyler yapın.

sayfa amaçsız ve ıvır zıvırla dolu.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
PatlakLastik' Alıntı:
CTRL+A herşeyi açıklıyor.

içerik arayan masum ziyaretçileri kandırıyorsunuz,
insanlara faydalı şeyler yapın.

sayfa amaçsız ve ıvır zıvırla dolu.

sayfanın içeriği seni ilgilindirmez ..
benim burda bir sorum var ve onun cevabını alıyorum ben beni eleştirin demedim zaten eleştirmeye hakkında yok....
ben site tanıtımı yapmıyorum sadece bir problemim vardı ve cevabını aldım tşk ederim arkadşlar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
theersin' Alıntı:
sayfanın içeriği seni ilgilindirmez ..
benim burda bir sorum var ve onun cevabını alıyorum ben beni eleştirin demedim zaten eleştirmeye hakkında yok....
ben site tanıtımı yapmıyorum sadece bir problemim vardı ve cevabını aldım tşk ederim arkadşlar.

beni eleştirin dememişmiş, sorusuna cevap istiyormuş muş, ba ba ba baaaa

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
theersin e gidiyorsun, eleştirileri dinle, ıvır zıvır kullanıcıyı sitene çekecen de nolacak, kendin söylüyon işte kazanamıyorsun

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ZIPPKIN' Alıntı:
theersin e gidiyorsun, eleştirileri dinle, ıvır zıvır kullanıcıyı sitene çekecen de nolacak, kendin söylüyon işte kazanamıyorsun

ben reklam yapmak istemyirorum neden böyle bir cevap kullandın anlamış değilim adminlerden ricam konuyu silmeleri dahada sataşmalara gelemk istemiyorum kolay gelsin

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site genel olarak türkçe olduğu müddetçe istediği kadar yabancı dilde reklam çıksın yine de kanamazsın. sonuçta türk tıkı çünkü. benim bi sitemde içeriğin %80i türkçe olmasına rağmen %60 küsür gibi yabancı reklam çıkıyo bunun sebebi de içerikte kullanılmak zorunda olan kelimeler. ama getirisi yok tık aynı tık çünkü. o yüzden yabancı site yaparsan ve yabancı ziyaretçi tıklarsa daha iyi kazanç olur bunun üzerinde çalışmanı öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5