İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arreb - Ulusal açık dizin projesi

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle bir süredir üzerinde çalıştığımız Arreb ulusal Açık Dizin Projesini tamamladık ve aşağıda ki 5 dil ile yayın hayatına başlattık. Sizlerinde web sitelerini dizinimize bekliyoruz. Arreb'e yüksek kaliteli ve belirli kriterlere sahip (site önerme sayfasında kriterler mevcuttur) web siteleri kabul edilmektedir.

Arreb - Ulusal açık dizin projesi

Arreb Türkiye - http://www.arreb.com

Arreb Global - http://en.arreb.com
Arreb Almanya - http://de.arreb.com
Arreb Rusya - http://ru.arreb.com
Arreb Çin - http://cn.arreb.com

%100 Yerli Dizin
Sizlerinde desteği ile tamamen Türk tasarımı, kodlaması ve sahipliği altında büyük bir dizin olmayı hedefliyoruz. Bir sonraki dmoz neden Türkiye'den olmasın ki! Ayrıca bize destek olabileceğiniz bazı banner'lar hazırladık onları da destek ol sayfasından alabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

arrebanasayfa.jpg

Ayrıca sitemizde editör olmak ve web önerilen siteleri kontrol altında tutmak, kalite kontrollerini yapmak ve zaman zaman dizine kabule dilen siteleri incelemek, dizinin kalitesini her gün daha fazla yükseltmek için destek olmak için dilediğiniz kategorinin orta alt kısmında editör ol yazan bağlantıya tıklamanız ve sizden istenen bazı bilgileri girmeniz yeterlidir.

Arreb Dizin’e nasıl sitemi önerebilirim?
Öncelikle www.Arreb.com anasayfasına girin, siteniz için en uygun kategoriyi bulun, ve alt sol taraftaki "Site Öner" butonuna tıklayın. Siteniz için istenen bilgileri doldurun ve yollayın. Eğer siteniz dizine girebilecek kadar kaliteli bulunursa 24 saat içerisinde eklenecek ve eklenip eklenmediği size e-posta ile bildirilecektir.

Arreb'in webmasterlar için önemi nedir?
Arreb'de listelenen siteler, Arreb listelerinden faydalanan arama motorlarında üst sıralara çıkma şansını yakalarlar.

Sitelerinizi eklemenizi bekliyoruz.

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet ailesi çok sessiz kimse sitesini dizine eklemiyor heralde..

Nasıl bir webmaster forumu oldu burası arkadaşlar. Dizin diyorum, ulusal proje diyorum kimse ilgilenmiyor..

r0fl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir adet gönderi gerçekleştirdim şimdiden teşekkürler.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Daha önce kalite fukarası çojk dizin geldi geçti de o yüzdendir. Hele bir tanesi çooookk iddialıydı...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dmoz bile günümüzde ilgi görmüyorken sizin projeniz neden ilgi görsün ki?
gerçekçi olmak lazım

okult

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım geleceği olan bir dizin olur. 2 adet sitede ben ekledim.

mavikanguru

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hem site ekleyin diye burada nerede ise yalvaracaksınız hem de alexa da ilk 600000 de olan tahmin sitemi reddedin. Kardeşim yolunuz açık olsun ama sitemde tanıtım bannerı değilde başka türlü şeyler yayınlayacağım hakkınızda...

PiyasaFaresi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin altında yer alan R4BIA sembolü nedeniyle ilgilenmiyorum. Bu tarz bir projeye imza atıyorsanız her kesime hitap etmelisiniz.

Proje için ayrıca elinize sağlık.

izmirtoner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

yürekten destekliyorum

izmirtonerizmir.com adresimi ekledim. başarılar

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem site ekleyin diye burada nerede ise yalvaracaksınız hem de alexa da ilk 600000 de olan tahmin sitemi reddedin. Kardeşim yolunuz açık olsun ama sitemde tanıtım bannerı değilde başka türlü şeyler yayınlayacağım hakkınızda...

Siz hakkımızda kötü makale yayınlayacaksınız diye spam bilgilerle doldurduğunuz içeriğinizi dizine kabul edemeyiz. Değil alexa 600k isterseniz 10k ya girin.. Her işin bir kuralı ve düzeni vardır. Eklenme şartları da belirtilmiştir. Bunun dışında kalanları kabul etmiyoruz. Hakkımızda kötü yazı yazarsınız diye dizini çöplük haline getirecek değiliz. Biz yalvarmıyoruz hizmet ediyoruz. Kimseden ne maddi nede link v.s karşılık beklemeden bu projeyi başlattık ve sürdürüyoruz.. Ama görüyorum ki reddedilmek sizi baya etkilemiş. Sizin de yolunuz açık olsun...

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
sitemizi ekledik.

ancak site eklendi veya şu hata var demiyor site ?

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemizi ekledik.

ancak site eklendi veya şu hata var demiyor site ?

Sitenizi eklediyseniz ve hata mesajı almadıysanız sorun yoktur.. Kategori editörü tarafından en kısa sürede incelenip tarafınıza olumlu yada olumsuz mutlaka bir mail gönderilecektir.

kozmopolis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erdemoyunu mail adresiyle flash oyunlar kategorsine çok sayıda site ekledim teşekkürler

ekkazancyollari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle hayırlı olsun. Allah utandırmasın.

ekkazancyollari.com ve masterkazancegitimi.com sitelerimi ekledim. Onay verirseniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5