İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Article Scripti yada o tarzda bi PHP script ? tavsiye

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
istedigim wordpress gibi yazı + resim koyabileyim sayfalara. Upload imkanı olsun - basit bişey olsun. onemli olan hızlı acılması :)

Wordpress neden olamz derseniz cok fazla dosya iceriyor ve zorlanıyor acılırken.

Bu tarzda bi PHP scriipt varmı bildiğiniz.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım uceretli yazmıstım EDIT ... ucretsizmis :) gayet guzel bi scripte benzio deneyelim ... tesekkurler

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben denetim gayt başarılı bir script olmuş tr yapan yada yapacak arkadaş varsa sevinirim.

hoze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin panelinden template editleyerek çok basit bi şekilde yapabilirsin.
İnanki çok basit. Ben bile yapabildiğime göre :)
www.superbilgi.org da yaptım.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
HOcam TR karakterler bendede sorunlu sayfa adlari ? nası leditliyoruz. birde ADMIN PANELINDE array_object vs. die 4 satırlık bir hata alıyorum. Sizdede varmı yoksas bişilermi eksik bende ?

Birde resimleri URL giriyoruz sanırım UPLOAD YOK. bu kotu

hoze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HOcam TR karakterler bendede sorunlu sayfa adlari ? nası leditliyoruz. birde ADMIN PANELINDE array_object vs. die 4 satırlık bir hata alıyorum. Sizdede varmı yoksas bişilermi eksik bende ?

Birde resimleri URL giriyoruz sanırım UPLOAD YOK. bu kotu

Sayfa adlarını ben şu şekilde yapıyorum.
Önce kategoriyi veya makaleyi(içeriği) oluşturuyorum.
Sonra editleme seçeneğinde url kısmı var oradan desteklenmeyen karakterleri desteklenenlerle değiştiriyorum.
Admin panelinde herhangi bir hata almadım.
Upload olayını fazla kurcalayamadım. Vaktim yok. Ama scriptin içinde upload klasörü var. Heralde bi ayarı filan vardır.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Wordpress bence : ) % 100 seo uyumu var :)

Evet 2 sitede kullanıyorum ama malesef o kadar icerilmis sayfa ve plug in lerle cok yavas acılıyor. 2 hostta denedim 2 side ii sonuc vermedi. Bu yukarıdaki scriptler gayet hızlı. ama işte birinde upload yok TR karakter sorun digerinde tr karakter ii Upload yok :D

TR karakter UPLOAD olsa yeticek . basit kucuk paneli ve kategorileri olsun yeter :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5