İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

artık bende burdayım

M

modachat

Misafir
merhaba arkadaşlar www.modachat.com sitesinin sahibiyim fırsat buldukça forumlarda yazıyorum genellikle zirve100 de yazdım artık burada da yazacagım tabi siz izin verirseniz nede olsa burda hepinizin benden çok hakkı geçmiştir
dialler,adault,sahte hit kullanan web sahipleri bundan sonra kendilerine dikkat etsin ben çekinmeden yazarım hedefimiz guzel bir internet hayatı için herkese kolay gelsin

ayrıca zupeq.net kapatılmıştır diğer webleri ile birlikte o adam yaptıgı başarılı işleri(kendisi öyle sanıyor) akıl seviyesi 10 yaşındaki çocuk olan o çocuk ve onun gibileri artık nette yer alamıyacak

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hoşgeldin aramıza :)
kapanmış bi konuyu yeniden açıpta tartışma yaratmasak iyi olacak ama bu tür konularda uyarıcı ve aydınlatıcı mesajlarını bekliyoruz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5