İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık herkesin facebook script sitesi olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Artık herkeze facebook scripti kuruyorum.!
İngilizce ve Türkçe 2dil mevcuttur.
Sadece Paypal:15$, İsme havale 20tl veya Turkcell 20tl karşılığındadır! Nasıl olduğunu görmek için
Demo: www.spormen.com
tamamen sitede görüldüğü gibidir!
İletişim için: [email protected]
Saygılarımla...
Script ücretsiz dağıtılan scripttir! Kuramayan arkadaşlar için.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
satışını baltalamak gibi olmasın ama ücretsiz olan bir scripti neden para ile dağıtıyorsun ki?

isim vermiyeyim ama bir başka forumdan bende indirdim aynı scripti :eek:lmadı:

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Ben yazcaktım ama arkadaş yazmış ücretsiz olarak dağıtılıyor.

saybatli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende indirmiştim arşivde duruyor ama neden yeniden bir facebook kurayım zaten var. Sosyal ağ kurmak istiyorsam kendi scriptimle yeni bir sosyal ağ kurarım

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ücretsiz, ama ben scripti satmıyorumkı; kurulum yapıyorum. Kurulumdan anlamayan çok arkadaşımız var oyuzden. K.b yanlış anlaşılma olmasın!

nuti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar,
Artık herkeze facebook scripti kuruyorum.!
İngilizce ve Türkçe 2dil mevcuttur.
Sadece Paypal:15$, İsme havale 20tl veya Turkcell 20tl karşılığındadır! Nasıl olduğunu görmek için
Demo: www.spormen.com
tamamen sitede görüldüğü gibidir!
İletişim için: [email protected]
Saygılarımla...
Script ücretsiz dağıtılan scripttir! Kuramayan arkadaşlar için.
ücretsiz bir scriptdir paralı kurulması doğru değil bence isteyen herkes bedava sitesine kurabilir.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script herkes kendi kurar tabiki haddim değil ama kurmayı beceremeyen arkadaşlar olursa özel olarak kurulum yapıyorum saygılarımla

nuti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o zaman hayırlı satışlar biraz zor kurulması aracı olmanızda güzel

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script lisanslı saten yüklerken lisans istiyor. Kendi belli bi lisansı var her siteye istediğiniz kadar yükleyebiliyorsunuz! Ayrıca bu scripti facebook un sahibi ücretsiz dağıtmış, herkez kullansın, kendine göre geliştirsin diye nette araştırırsanız bulursunuz. Araştırmadan cevap vermeyin!.

Nous

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script lisanslı saten yüklerken lisans istiyor. Kendi belli bi lisansı var her siteye istediğiniz kadar yükleyebiliyorsunuz! Ayrıca bu scripti facebook un sahibi ücretsiz dağıtmış, herkez kullansın, kendine göre geliştirsin diye nette araştırırsanız bulursunuz. Araştırmadan cevap vermeyin!.

yaşın kaç bilmiyorum ama araştırma yapması gereken sensin. sana site adresini veriyorum. sen halen facebook sahibi diyorsun. verdigim linke gir incele.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaşın kaç bilmiyorum ama araştırma yapması gereken sensin. sana site adresini veriyorum. sen halen facebook sahibi diyorsun. verdigim linke gir incele.

hocam senin dediğin en güncel sürümüdür, bendeki en yeni olanı değil,o yüzden eski sürümü dağıtmışlar herkez geliştirsin kullansın diye facebook un resmi sitesinde bi ara yayınlanmıştı.
Eski sürümü yasak olsaydı okadar forumda ne gezerdi? Üstelik dağıtılalı 1 yılı buldu yasak olsaydı şuana kadar hiçbi sitede sağlam link bulunmazdı!

Nous

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook ile alakası yok bu scripti yazan şirketin. lisanslı oalrak bende kullanıyorum bunu. senin dediğin ayrı bir olaydır muhtemelen. bu script lisanslı. ve parayla satılıyor. v4 sürümü bir kaç ay önce çıktı zaten.

hocam senin dediğin en güncel sürümüdür, bendeki en yeni olanı değil,o yüzden eski sürümü dağıtmışlar herkez geliştirsin kullansın diye facebook un resmi sitesinde bi ara yayınlanmıştı.
Eski sürümü yasak olsaydı okadar forumda ne gezerdi? Üstelik dağıtılalı 1 yılı buldu yasak olsaydı şuana kadar hiçbi sitede sağlam link bulunmazdı!

Nous

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script facebook ile alakalı degildir. tekrar ediyorum adı socialengine. detyalı bilgi almak için www.socialengine.net adresine bakın. footer kısmında powered by Facebook tarzı bir yazı varmı ona da bakın. yapılan etik değil. moderatörlerin bu konuyu silmemesi de ayrıca kafa karıştırıcı. eğer marez script satışı legal ise bizde ona göre davranalım.

Nous

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca facebook'un open-source olarak dağıtımlarına da bakabilirsiniz.
buyrun burdan yakın: http://mirror.facebook.net/

facebook imzalı tüm geliştirmeler burda mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5