İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık herkesin facebook script sitesi olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu script facebook ile alakalı degildir. tekrar ediyorum adı socialengine. detyalı bilgi almak için www.socialengine.net adresine bakın. footer kısmında powered by Facebook tarzı bir yazı varmı ona da bakın. yapılan etik değil. moderatörlerin bu konuyu silmemesi de ayrıca kafa karıştırıcı. eğer marez script satışı legal ise bizde ona göre davranalım.

Ya hocam kaç defa anlatıyorum yine anlamıyorsunuz. Ben burda script satışı yapmıyorum! Ücretsiz dağıtılan facebook scriptini kuramayan arkadaşlara kurulum yapıyorum! Lütfen artık anlayın şunu, eğer illede kurulum yapmamı istemiyorsanız moderatör kaldırabilir. Rahat edin bari bıktırdınız beni!

Nous

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya hocam kaç defa anlatıyorum yine anlamıyorsunuz. Ben burda script satışı yapmıyorum! Ücretsiz dağıtılan facebook scriptini kuramayan arkadaşlara kurulum yapıyorum! Lütfen artık anlayın şunu, eğer illede kurulum yapmamı istemiyorsanız moderatör kaldırabilir. Rahat edin bari bıktırdınız beni!

bende sana diyorum ki bu script paralıdır. yani marez kurulumu yapıyorsun. moderatörlerin pek iplediğini sanmıyorum. keza işinin ehli olsalar yaptıgın marez paylaşımının farkında olur gerekli uygulamayı yaparlar. tekrar edeyim socialengine üzretli bir yazılımdır ve facebook ile alakası yoktur. facebook'un socialengine üzerinde herhangi bir hakkı yoktur haliyle beleş dağıtamaz. yaptığın işin bilincine varman dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5