İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

artık paylaşım yokmu

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ne güzel eskiden adsense bölümünde bilgili,deneyimli kişiler yaptıklarını paylaşır yenilere yol gösterirdi yaptıklarını anlatırdı bizde bişeyler kapmaya çalışırdık küstürdünüz hepsini .Yeniden bazı kişileri takmadan yazı yazmalarını görmek isteriz

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yaklaşık 1 yıldır bu forumdayım. Önceden @mathiaxbars dediği gibi devamlı adsense tercübelerini paylaşan benim bildiğim iki kişi vardır Biri @zıpkın diğeride @beceriksiz_acemi nicli arkadaşlardı. Hiç biriyle bir muhabbetim olmadı ama forumda baya faydalı paylaşımlar yaptıklarını biliyorum. Ve ikisininde bir veda konuları vardı. Eğer forumda biraz araştırırsanız bulursunuz neden paylaşımı kestiklerini.
Nedeni yine bizleriz arkadaşlarımızın yapmış olduğu paylaşıma 40 tane kulp takıp o insanı paylaşımdan soğutanlar bizleriz ve sonra da neden paylaşım yapılmıyor diyenler yine bizleriz anlamıyorum neden (yanlış anlamayın genel olarak söylüyorum) kendi ellerimizle bitiriyoruz bu tür paylaşımları neden o insanları paylaşımdan soğutuyoruz halen anlamış değilim.
Ben paylaşım yapmasını seven bir insanım ama paylaşabilecek kadar bilgim yok insanları yanlış yönlendirmek istemem ama benimde kendime göre adsense tekniklerim var kurallara uygun bir şekilde eğer tuturabilirsem burada bende güzel paylaşımlar yapmayı planlıyorum.
Ama inşallah paylaşım yapacak güzel arkadaşlar çıkar....

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
evet biraz daha geriye bakarsak birçok insanın paylaşımda bulunduğunu hatta tartışmalarının bile başlı başına bi kaynak olduğunu söylemek doru olur ama hepsi insanlara yardımdan soğutuldu.2 kişi kalmıştı onlarda artık yazmaz oldu:((Ben foruma yeni girmiş olabilirim ama bende en az 1.5 yıldır forumu takip ediyorum )

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sıralar bilgi paylaşımı forumu yerine haber forumu gibi oldu genelde haber onuları oluyor ve ya satılık vs. işler.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Tabi insanlara güzel şeyler yada bildiklerini aktarmak isteyen insanlara suc işlemiş gibisine yorumlar yapilirsa gerek bu bölüm gerek diger bölümlerde paylaşımlar azalacaktır. bir yorum yapıyorsunuz 10 yerden üstüne cekiyor insanlar kendilerine kötü söz söylemişcesine. birebir dialoglar ile konu icerisinde tartışmalar yükseliyor. Oysa buradaki herkezin bir birine verecegi bir şeyler var diye düşünmek gerekli..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Karşılığında ne aldılar?
Ben beceriksiz_aceminin son kez adsense konusunda bi protestoda yazdıgını hatırlıyorum.beceriksiz_acemi bişiler paylaşıyor onu msn ine ekliyen bi akıllıda bildiklerini tam anlatmadıgını legalpara edip onu küstürüyor o protesto topiğinden sonra yazdığını hatırlamıyorum :(
En sonunda kendini protesto ettiği an :D
http://forum.iyinet.com/protesto/30883-kendimi-protesto.html

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde şöyle düşünün yaklaşık 1,5 yıldır bu forumdayım, o kadar çok şey paylaşıldı ki adsense konusunda , insanlar topic açmaya korkar durumda sonuçta bilinen şeyleri tekrar tekrar anlatmak istemez kimse, ancak çok büyük birşey biliyo olmalısınız ki paylaşılınca değeri olsun.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Birde şöyle düşünün yaklaşık 1,5 yıldır bu forumdayım, o kadar çok şey paylaşıldı ki adsense konusunda , insanlar topic açmaya korkar durumda sonuçta bilinen şeyleri tekrar tekrar anlatmak istemez kimse, ancak çok büyük birşey biliyo olmalısınız ki paylaşılınca değeri olsun.

kimse mükemmel değildir, aynı şeyler de olsa bi yerlerde farklılıklar oluyo sonuçta ki bazı kişiler hiçte aynı şeyleri anlatmıyodu.Bende söyledim bazı konu açan arkadaşlara benzer şeyleri söylüyüosun diye ama sonunda pişman oldum çünkü deneyimlerini anlatan yazının içinde gizlenmiş birçok ipucu vardı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5