İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artik sevdik yok okish

K

KoS

Misafir
Arkadaslar sevdik.neti satt1m bugun onun icin sevdik kullanici adiyla yazmamiz dogru olmaz herhalde karisma olmasin yeni domainlar alcam yarin dedim en iyisi herkesin beni tanidigi 5 seneden beri KoS ile uye olim evet arkadaslar ben KoS um 2 domain aklima yatti birtane daha domain açacagim guzel isim lazim buyutup satmak icin isim onerebilen varsa sevinirim bekliyorum

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki sitede bir degişiklik olacakmı yani link degişimi yaptıgın sitelerede ?*

T

TurkishDomains

Misafir
Domaini sitemize (www.turkishdomains.com) ekledikten sonra bir hayli başvuru olmuştu, hepsini siteden size mesaj atmaları ve görüşmeleri konusunda yönlendirdim. Umarım faydası olmuştur.
Yeni projelerinizde başarılar...

S

sevdik

Misafir
slm

Arkadaslar linkler duracak sitenin tasarimi uzun sure ayni kalacak icerigi de verdim arkadasa yeni sahibine ilerde o size hepinize mail atcak devam etmek icin simdilik cikarmayin sonucta user aliyorsunuz dost sitelerden ben o arkadasa destek olacagim

bana gelince siteyi 250milyona verdim cunku turkishdomains.com sitesi gercekten super bir yer oraya ekledim 1gun musteri geldi tel ariyarak 1gunde parayi yolladi dun aksam baktim hesabima 4mesaj daha gelmis 350 500veren de varmis ama saglik olsun TurkishDomains sana da cok tesekkur ederim arkadasim seninle islerimiz devam edecek

Ben 1 ay icinde bomba gibi geliyorum MSN den konusalim linklestigim arkadaslar Domainleri de bugun aliyorum insallah hayirlisi olur ne diyelim birde su fikri alcaktim sizden

sevgilin.net
askiniz.net
geyikyeri.net

sizce hangi daha guzel :) KoS un sifresini unuttum ondan yazamiyorum suanda aksama ayarlicam simdi isteyim bana kolay gelsin sizede...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
film.in
webmaster.in
iyi.in
zirve.in
kitap.in
arkadas.in
toplist.in
hat.in
123.in
paintball.in
patron.in
mydoctor.in
mystore.in
mystore.in
legends.in
sel.in <---bizdeymiş zaten.Çok olunca insan unutuyor
borsa.in
cooks.in
putin.in
ekart.in
livetv.in
liveradio.in
myhost.in
import.in
bomba.in
gool.in
laser.in
astonmartin.in
lira.in
eposta.in
hediye.in
radikal.in

bir bu kadar daha var yada daha fazlası :p
1 tane sattığımızdan 1000€ kazandık hepsinin parasını çıkarttı :p

S

SempatiX

Misafir
Peki kenan sen siteyimi 250 milyona sattın yoksa domainimi anlamadım yani ? Günlük 5000+ yapan bir yerin domainini 250 milyona vermezsin sanırım ?

S

sevdik

Misafir
Slm

siteyi de domaini de verdim 250ye :) aklimi sevim aptalik yaptik ama napalim neyse yeni siteme calisiyim gorceksiniz bu defa tam istedigimi yapacam hilesiz kimseye muhtac kalmadan :) hala domainleri alamadim patron yollamadi hala havaleyi turkticarete :)

S

SempatiX

Misafir
Gerçekten ucuza gitmiş bilsem ben alırdım hiç kaçırmazdım neyse ne diyelim iki tarafada hayırlı olsun.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende öyle demiştim ucuza gitti diye :) neyse sağlık olsun bende alırdım o fiyata :) neyse kos kardeşim yeni sitelerinide bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5