İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık şu haksızlık yere verilen 3 adet ticaretimi kaldırın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
binlerce kez report ettim ilgilenmiyorsunuz , konuları takip etmiyorsunuz gerçekten yönetim çok kötü alın beni ilgileneyim :)

verilen ticaret sayılarıma bakın hepsini sizde çok iyi biliyorsunuz haksız yere verildi.

bir tek domain açık arttırma ile alacaktım 10 tl ödemedim 1 gün geçti foruma girmemiştim diye adam bana ticaret vermiş ona lafım yok diğerleri zaten belli siler misiniz artık

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bak onu bugün açtı :) bana verdiği tradenin tarihini gördünüz mü ?

tarihine bakın , ayrıca trade verdiği gün ki konuyu inceleyin bakın verildiğine dair bilgilendirdi kendisi.

özür 'de diledi! mailine bilgileri gitmişti bu arkadaşta görmemişti daha önceden haksız yere trade verdi . ve konunun uzerınde özür dileyip konuyu kapatabilirsiniz demişti!

bugun ıse neden konu acıldı? bunun amacı ne yani? eskı konuda yeterlı kanıt var zaten. bugun actıgı konuyu sılmelı ve trademıde sılmelısınız.

siz olayı bılmıyorsunuz ama site sahibide herseyı bılıyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaş bak ne diyor
Fakat konuyu kapattırmamın üzerinden 3-5 günden fazla geçmiş ve hala param hesaba yatmamıştır. Dolayısıyla ben bu 400 liralık adamı tekrar gündeme taşıma gereğini duydum.Belirteyim arkadaş sözde 200 lira hesabına yatırdım dedi. Eğer gerçekten yatırmış ise ben hala alamadığım için elimde 0 TL vardır.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
çok ilginç gerçekten:) ama tabi,daha fazla insanı kandırabilmek için ticaret puanlarına ihtiyaç duyuluyor...

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaş bak ne diyor

Ulan bu herıfın hayatı yalan , daha once actıgı konuyu edıtleyıp ne yazdıgını bılmıyor musunuz? forumda eskı sılınen konuları okuyun bır kac gun once anlarsınız kım haklı kım haksız.

Ben gereken bılgılerı maıl adresıne cok onceden attım , aradan bır kac gun gectı yazdı konuya özür diledi konunun kapatılmasını ıstedı. ama ondan önce tıcaret vermıstı kaldırmadı :mad:

Sımdıde böyle bır yalanla karsı karsıyayız , amacı nedir anlamış değilim ama sahtekar yalancıdır. konusunu kapattıgı sey uzerınden tıcaret verdı.

Bu durumda sözlerle kimseyi haklı cıkartamazsınız , ticaretimi silmek zorundasınız. eski konulara bakın görürsünüz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
şimdi sen arkadaşa parasını veya sitesini verdin mi?

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kdaha once actıgı konuyu gormedıysenız arastırın anlarsınız neyı verdıgımı. bana soru soracagınıza sıte sahıbıne sorun o konuyla ılgılendı

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
diğer konuyuda görmüştüm okuyup anladığım kadarıyla vermediniz hep vericeğinizi söylediniz karşı tarafı oyaladınız. ayrıca karşı taraf o kadar kanıt koyarken siz hep laf yapıyorsunuz

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
kdaha once actıgı konuyu gormedıysenız arastırın anlarsınız neyı verdıgımı. bana soru soracagınıza sıte sahıbıne sorun o konuyla ılgılendı

Benden bahsediyorsanız, ben site sahibi değilim. Bu arkadaşa paypal üzerinden ödeme gönderdim demişsiniz. Fakat gelen bir ödeme yokmuş. Ödeme yaptığınıza dair kanıtınız var ise ;

http://forum.iyinet.com/istek-sikayet-oneriler/204406-site-satisi-dolandiriciligi-yineleme.html

Bu konuya ekleyin.

esrarengiz1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay sirlather kardeşime bak sen. Hala "benim mail kutuma gelmişte ben görmemişimde falan da filan da " birader erkek gibi söylesene ben o konuyu kapattırmak karşılığında elemanın parasını vericem dediğini. Erkek gibi çıkıp desene adam sonuna kadar haklı adamı haftalarca beklettim.Erkek gibi desene ben bu adamın parası yatırmadım. Erkeksen yaptığımız msn konuşmalarını buraya koy ama adam gibi koy lafları konuşmaları değiştirmeden koy.

Üstüne üstlük bide ticaret puanını silmemi bekliyorsun. Haydi arkadaşlar hep beraber gülek gülek te ölek.. Ününe ün katmaya devam.....

Saygılarımla....

esrarengiz1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha bu arada saat şuan 19:54 bak online görünüyorsun şuan cevabını geç verip te merak ta bırakma bizleri....

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sende de hata var esrarengiz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir de bize sor ya, işi gücü bıraktık hangisi dolandırıcı onu çözmeye çalışıyoruz
FBİ'dan Yeniçerimiz bilem var ama çözemedik hala :D
komik yahu

esrarengiz1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de bize sor ya, işi gücü bıraktık hangisi dolandırıcı onu çözmeye çalışıyoruz
FBİ'dan Yeniçerimiz bilem var ama çözemedik hala :D
komik yahu

KArdeşim FBI lık bi durum yok orta da ben açmış olduğum konuda da belirttim burada giden paraya "düşürmüşüm "der geçerim. Ama önemli olan bu herifin bana yaptığı terbiyesizlik. İnsan dünyada ne için yaşar. Bana göre "şerefi" için yaşar. Bu adam kendi yaptıklarını haklı çıkarmak için bana ş e r ef s i zlik yaptı. Bütün olay kendisi yüzünden olduğu halda suçlu beni gösterdi. Suçu kabullenmezsem paramı alamayacağını söyledi. Bu adam için daha ne denebilir ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5