İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık Webmaster Sitelerinde DolandırıLmaya Son

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar yeni bir projemiz olan İlan Sistemimizde webmaster arkadaşlara yer vericeğim bunu neden yapıyorum bende X forumlara üye iken dolandırıldım ve bunun önüne geçmek için hali hazırda zaten ilan yazılımı yaptırıyordum ve düşündüm burdaki dolandırılmaları bi nebzede olsa indirmek için İlan yazılımımızda Sitemiz Üzerinde Güvenli Ticaret Yapabileceksiniz..

İlan yazılımımız Son 1 ayı kaldı ve şirket kuruluyor

Güvenli e-Ticaret ile yaptığınız alışverişlerde tahsilatınız xxxx Üyelik Sözleşmesi hükümleri doğrultusunda güvence altındadır. Siz ürünü göndermeden önce alıcıdan ürünün bedeli tahsil edilir ve xxx.com havuz hesabında işlem onaylanıncaya kadar bekletilir. Ürün alıcıya ulaşıp alıcının onay vermesinden ve Güvenli e-Ticaret ile ilgili kural ve koşulların yerine getirilmesinden sonra ödemeniz; ürün bedelinden Güvenli e-Ticaret hizmet bedeli düşürülerek 3 iş günü içerisinde banka hesabınıza aktarılır. Tüm bu süreç içerisinde tahsilatınız xxxx.com güvencesinde olduğu için kafanız rahat eder. xxx.com bu süreç içerisinde hiçbir şekilde paranızı işletmez.

Ekleme: OLumlu Olumsuz Düşüncelerinizi mutlaka Konu altında paylaşırsanız sevinirim...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
...ve sizde komisyon alırsınız
başarılar

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Şahıslar bazında bir girişim olursa tutmaz. Ama güvenilir bir firma yada markalaşmış bir firma yapsa mesela isimtescil vb. o zaman tutacağına inanıyorum.

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla arkadaşlar biz bu projeyi burada açıklaması yaparken webmaster sitelerinden çokta bir gelir beklemiyoruz açıkcası sadece insanların madur olmasını önlemek

sezoakbil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu işleri yapan daha güvenilir firmalar mevcut. Ayrıca satılan ürün yazılım, site, domain, script olunca arada onaylamama gibi problemler olacaktır. Yani demek istediğim satılan mal elle tutulur birşey değilse yine de dolandırılanlar olacaktır sisteminiz üzerinden.

Örneğin; ben bir script satıyorum lisanslı olarak. x üyesi sirapiş geçti, ücreti havuz hesabına aktardı bende doğal olarak ürünü teslim ettim. Daha sonra x kişisi scripti aldı ve aynı zamanda siteniz üzerinden benim hakkımda şikayette bulundu ürünü göndermedi diye. Siz böyle bir olayı alşabilir misiniz ya da nasıl aşarsınız.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gereksiz mesajlar silinmiştir. Kimse ile ilgili dolandırıcılık iddiasında bulunmazasınız. Elinizde deliller varsa şikayet konusu açarsınız incelenir. Bu konu ile ilgili uyarı aldınız. Tekrarladığınız takdirde uzaklaştırma alırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5