İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Artık Yeter Google Adsense!

hakkibey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özenle hazırladığım 1-2 blogum vardı blogger üzerinden görüntülenme sayısı artık onbinlere gelince artık bir adsenseye başvurdum blogumla kabul olmadı. Bende youtube hesabında bir kaç güzel video yükleyip ordan adsense hesabımı onaylattım. 30$ felan gayet dürüst biçimde yaptığım kazanç adsense hesabım geçersiz tık istemiyle banlanınca güme gitti. Sonra aynı gmail hesabından yeni bir kanal açtım başka bir adsenseye bağladım. Youtube'a videolarımı yükledim fakat kanalın para kazanması kapandı adsense yine kapandı. Toplam 100k izlenmeli videolardanda hiç kazanç elde edemedim. Geçen hafta tamamen iki yeni iki gmail hesabı üzerinde adsense ve kanal açtım. Ama o adsensede banlanmış ve para kazanması kapanmış. Banlanmamak için ne yapmalıyım??

Başka net üzerinden iki gmail açsam ve aynı bilgisayarda banlanmış gmail hesaplarıyla açmasamda evimde oturum açarsam yine banlanırmıyım? Yardım edin.

sırf bunun için üye oldum arkadaşlar.

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer kanalınızda telif almadıysanız o kanalınızı tekrar para kazanmaya açarım ..

google malesef her şeyi aynı kefeye koyuyor bakmıyor hiç dürüst doğru diye :(

süpermen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama şimdi suç sende zaten. orda bir hile yapmaya çalışdın ve şimdi cezasını çekiyorsun. bence çok normal birşey...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5