İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asgum.Net ile değişim yapanlar..

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, konuyu nereye yazıcagımı bilmiyorum fakat sanırım buraya yazmamda bi sakınca yoktur. Eğer yanlış bi yere yazdıysam taşınırsa sevinirim..

www.asgum.net ile ben belki 1 haftada 4 kez degişim yaptım farklı sitelere ekledim oda kodlarımı ekledi. Şimdi kontrol ediyorum adam bütün kodları kaldırmıs..Madem kaldırıcaksın ne diye burada bas bas bagırıyorsun link degişimi diye ne adamlar var ya.. Neyse bu tür siteleri görürsem yine buraya yazıcam. Bilginiz olması acısından yazayım dedim.. Herkese iyi calışmalar..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Daha ilk mesajında link değişimi yapanlardan link alırsan böyle olması normal.

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dogru haklısın aslında, bundan sonra iyinet'te 200 mesajdan aşagı mesajı olanlarla degişim yapmıyıcam :)

Turkh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guncelleme oldu sanirim dimi kim sitesinde guncellemeden sonra link birakiyor soylermisin bana ? kaldiricam tabiki guncellemeye kadardir herkezin yaptigi degisim.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guncelleme oldu sanirim dimi kim sitesinde guncellemeden sonra link birakiyor soylermisin bana ? kaldiricam tabiki guncellemeye kadardir herkezin yaptigi degisim.

Evet bir sure birakilmasa normalde guncellenene kadardir ama silen cok, ellerine ne geciyorlarki boyle yaparak. lanet olsun hepsine,,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5