İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asker Şafak Programı (Odesa Yazılım)

Odesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Şuanda Vatani görevini icra eden Yiğit Askerlerimiz ve Aileleri için uzun zamandan beri bir şafak programı yazmak istiyorduk.Kısmet bugüneymiş inşallah beğenirsiniz.Bu programın ilk sürümü zamanla dahada iyi hale gelicek inşallah.Sürç-ü lisan ettiysek affola.
asker_safak.png

Açıklama:
Odesa Yazılım Asker Şafak Programı, Vatani Görevini Yapan Yiğit Askerlerimizin Şafaklarını Saymalarında Yardımcı Olmak İçin Programlanmıştır! Asker Şafak Programı Özel Kodlamasıyla, Sadece Sülüs Tarihi Girildiğinde Tüm Askeri Hesaplamaları Yaparak Size Yardımcı Olur.Şimdiden Hayırlı Teskereler!Üstelik Şafak Hesabınızın Çıktısını Alabilirsiniz.
Özellikleri
+Kolay kullanım
+Tek tarihle bütün hesaplamalar
+Şafak miktarına göre değişen sözler
+Şafak miktarına göre değişebilen Şafak durum grafiği
+Plaka Sayma
+Girilen Ay miktarına göre Askerlik dönemi hakkında bilgi
+Çıktı alabilme
+Kullandığınız izine göre gün hesaplayabilme yeteneği.
+Gelişmiş yapay zeka
+Şık görünüm.
Şimdiden hayırlı teskereler

İndirme Adresi:
http://www.odesayazilim.com/Download/askersafak.exe

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Teşekkürler,

Neydi o günler, Excel'de öyle bir şafak makrosu hazırlamıştım ki, neymiş formüllermiş, neymiş değişkenlermiş.. İnternetsiz bilgisayarda office kurdu haline gelmiştik. Bitti çok şükür :)

Emeğine sağlık, baktım gayet güzel :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güzelmiş şafak saymasakta arada bir bakıp kaç olduğunu görmek lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5