İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

askerdeydim şimdi evde

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir süredir (15 aycık) askerdeydim sonunda bitti eşşekten düşmüş karpuz gibiyim araziden teknolojinin içerisine girmek beni mağra adamı duygusuna itti

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi geçmiş olsun arkadaşım, biraz tuhaf bi soru olucak ama çıplak ayakla halıya basmak nası bi duygu :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim arkadaşlar eve gelir gelmez ayağımdaki çorapları çıkarttım hala yalınayak geziyorum 460 gün böyle güzel bir duygudan nasıl mahrum kalabildim bende inanamiyorum

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek ki o güzel duygu peşinde eve koşturan bi tek ben değilmişim... tadını çıkart ama söliyeyim şöle 3-4 ay sonra ordaki arkadaşlar ve anılarıda özlemeye başlıcan. her şeye rağmen güzel bir duygu...

G

gibigibiyim

Misafir
Hayirli olsun bakalim ne mutlu senin gibi vatan borcunu ödeyenlere.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoşgeldin repi verdim arkadaşa askerimize yeşil rep yakışır :)

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darkman' Alıntı:
bir süredir (15 aycık) askerdeydim sonunda bitti eşşekten düşmüş karpuz gibiyim araziden teknolojinin içerisine girmek beni mağra adamı duygusuna itti

geçmiş olsun.allah kalanlara yardımcı olsun.
askerliği nerde yaptınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5