İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Askerligi nerede yaptiniz?

G

gokmen_zurih

Misafir
akcay sirnak

askerliyimi yaptim gururla sirnakta ne mutlu turkum diyene keske cagirsalar yine giderim goreve basladim hareket merkezinde tesizci daha sora okulda ingilizce oretmeni ve son uc aydaada boluk cavusuymdum 80/1 gokmengoksu saygilar

D

deli hawancı 83/3

Misafir
ALLAH'A EMANET OLUN

arkadaslar nerde olursa olsun bütün askerlere hayırlı teskereler ben 6.j.komd.tbrMEZRAA BEYTÜŞŞEBAP/SIRNAK

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Nerede yapacağımı iki gün sonra öğreneceğim ve büyük ihtimal sizlerle paylaşacağım.

Önümde askerlik olmasaydı veya tecilimi bozmasaydım, bir ihtimal sevdiğim konularda yetkili olacaktım. İş hayatımda büyük projelere imza atardım, diye düşünüyorum ama her daim askerlik yapılmamış olması kişinin önünde en büyük etkendir.

Hayırlısı herşeyin...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Nerede yapacağımı iki gün sonra öğreneceğim ve büyük ihtimal sizlerle paylaşacağım.

Önümde askerlik olmasaydı veya tecilimi bozmasaydım, bir ihtimal sevdiğim konularda yetkili olacaktım. İş hayatımda büyük projelere imza atardım, diye düşünüyorum ama her daim askerlik yapılmamış olması kişinin önünde en büyük etkendir.

Hayırlısı herşeyin...

Selam arkadaşlar tekrardan,

İşte burada yapacağım inşallah..

Gelince bilgilendiririm ve devre notlarımı yazarım :p

bilemezsinki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acemi Birliği : 1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı. Hatay / iskenderun / 2. Tabur 9. Bölük
Usta Birliği : 1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı. Hatay / iskenderun / 1. Tabur 2. Bölük Tlm. Öğrt. Çvş

85/4 Hey gidi günler :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Acemi Birliği : 1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı. Hatay / iskenderun / 2. Tabur 9. Bölük
Usta Birliği : 1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı. Hatay / iskenderun / 1. Tabur 2. Bölük Tlm. Öğrt. Çvş

85/4 Hey gidi günler :)
way torunlar askerliği bitirmiş :D

K

kursat67

Misafir
HEY GİDİ GÜNLER

ACEMİ;AMASYA 15.PİY.TUG.22.ER EĞT.ALAYI 2 .81 HVN.ÇVŞ.BL. USTA;ŞIRNAK İDİL-4.HUDUT ALAYI 2.HUDUT TABURU.5.BLK.KOMT.İLERİ KARAKOLU

K

Kayıtsız Üye

Misafir
SELAM DOSTUM

Inaniyorum ki bu baslikta askerlik gorevini nerede yazan insanlar arttikca, askere gidecek arkadaslar pm ile gidecekleri yer hakkinda bilgi alip biraz daha tanimis olarak gideceklerdir.

Ilk olarak kendimden baslayayim,
6. jandarma sınır taburu / Senoba - Sirnak

BENDE ŞENOBADA YAPTIM KAÇA KAÇ YAPTIN İKİ MUHAABBET EDELİM MSN İMİ EKLE MUHABBET EDELİM REKTAB..msn GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acemi birligi : Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayı
Usta birligi : Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayı

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
MEBS - Hava Lojistik Komutanlığı - Etimesgut - Ankara
Sene 2005 (gitmekte üşendim askere)

exelange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hv. K. K. 1 inci İs. İnş. Tb. K.

1981/3 Tertip

Kütahya Hava Er Eğitim TugaY Komutanlığı

Usta Birliği...

Eskişehir 1 nci Ana Jet Üssü 1 nci istihkam inşaat Tabur komutanlığı Eskişehir

-------------------------
Askerliğimi Hava Piyade idari işler er i olarak yaptım.... : )

Merhaba SargeT,

Ben de 321. dönem yedek subay (elektrik mühendisi) olarak Hv. K. K. 1 inci İs. İnş. Tb. K.'na gidiyorum. Nasıl bir yerdir? Biraz bilgi verebilir misin? Telefon açmıştım. Bçvş. Kadir Süt diye bir astsubayla konuştum.

Şimdiden teşekkürler.

neslim20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
askerlik

arkadaşlar umurlu sınır karakolunun nuamarasını bilen warsa acil bana yazsın lütfen nişanlım asker ama hiç haber alamıyorum nolur yardım edinn

neslim20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya umurlu sınır karakolunun numarasını bilen warsa bana yazsın lütfen çünü nişanlımorada asker ama haber alamıyorum nolurr

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Kısa dönem dövizle askerlik.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
A

a.ışık

Misafir
acemi birliği: Antalya 3. Piyade Er Eğitim Tugayı,
usta birliği: Kocaeli İzmit Orduevi! :D
1986 / 4 B olarak gittim.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5