İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Askerlik ağustosa kaldı

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Edevlet şifremi bugün almam nedeniyle 3 gün geç oldu ama az önce baktım.

"Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır."

İstemesek zorla gönderirler şimdide onlar istememiş. Mayıs diye tercih yapmıştım, komutan ben mayıs diye yazıyorum ama ağustosa sarkma olasılığı var demişti. Olasılıkta bize rastlamış.

Neyse bi ara şubeyi arayıp adam akıllı soracam. Ulen neden ağustosa attınız diycem bakalım ne diyecekler.:eek:ha:

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kişiye göre ayarlama yapılmaz askeriyede. Koskoca ordu bireysel düşünecek değil ya , bence hiç sorma sen zararlı çıkarsın :)

Askerlik herkesin yapması gereken bir görevdir. Çok zordur. Dakikaları sayarsınız. Ama size kattığı o kadar çok artısı vardırki, bittiğinde bambaşka biri olursunuz. Şimdiden hayırlı tezkereler..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
sen ağustosu da bekleme gokhans19
kasım en erken ya da seneye

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
o sorgulama sayfasının linkini verirmisin kardeşim. Merak ettim kendi durumumu :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
sen ağustosu da bekleme gokhans19
kasım en erken ya da seneye

Öyle deme zaten geç gidiyoruz kütük kasımda gönderiyor ama ben mayıs diye başvuru yaptım ve komutan ağustosa sarkma ihtimalin var demişti. Ağustosta kesin yani..
o sorgulama sayfasının linkini verirmisin kardeşim. Merak ettim kendi durumumu :)

Edevlet şifrenle turkiye.gov.tr ye giriş yapman lazım.

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kişiye göre ayarlama yapılmaz askeriyede. Koskoca ordu bireysel düşünecek değil ya , bence hiç sorma sen zararlı çıkarsın :)

Askerlik herkesin yapması gereken bir görevdir. Çok zordur. Dakikaları sayarsınız. Ama size kattığı o kadar çok artısı vardırki, bittiğinde bambaşka biri olursunuz. Şimdiden hayırlı tezkereler..

+R, harkulade...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5