İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Askerlik Bitti Yeniden Aranızdayım.. AMA !

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba arkadaşlar sonunda askerliği bitirdim ve tekrar sağlıklı sıhhatli bir şekilde aranıza döndüm. askerliğini yapmış olan arkadaşlar bilir askere ilk başladığınız günü, çıkış gününüzü ve hatıralarınızı asla unutamazsınız askerlik öyle birşeyki takvim bir şekilde atar gider ama 1 günü kesinlikle geçiremezsiniz şimdi baktığımda ise bu konuyu açışım sanki dün gibi :)

Aranıza yeniden döndüm dönmesine ama netten baya uzak kaldım iyinet değişmiş tanıdık simaların çoğu yok yeni arkadaşlar katılmış toplist silinmiş vs. vs..

Sizden ricam web işlerinde 2008 den bugüne neler değişti google dan tutun indexe kodlamadan tutun seoya kadar aklınıza gelen ne varsa yazmanızı rica ediyorum.

Herkeze iyi çalışmalar.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hoşgeldin kardeşim.

tüm mehmetçiklere hayırlı teskereler.

iyinet yönetim değişti,google'de pek fazla bir olay olmadı.anasayfada birşeyler yaptıklar efekt gibi birşey.şuan aklıma pek birşey gelmiyor.gelince yazarım buraya.

nisan veya mayıs'da bende gidiyorum 5 aylık,nasıl geçiyor günler,yemekleri nasıl mesela :p paso kapuska değildir inşaallah :D

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Geçmiş olsun. Okul bitse de darısı başımıza inşallah hayırlısı ile. Forza_FB şimdiden sana da hayırlı teskereler o zaman :) Karakter web işlerinde yeni olarak sen yokken yanılmıyorsam; canımı çok yakan yeni konuların indexlenmemesi gibi bir olay var son zamanlarda pek popüler bir sorun neden olur çözümü nedir bilemiyorum sadece bil istedim :)

Dip not: Çok devrik bir cümle olmuş olabilir. Şimdiden sorry :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hoşgeldin kardeşim.

nisan veya mayıs'da bende gidiyorum 5 aylık,nasıl geçiyor günler,yemekleri nasıl mesela :p paso kapuska değildir inşaallah :D

askere git kardeşim biran önce aradan çıkart yaşın eğer 25 üstüyse ve piyadeysen allah kolaylık versin nerde saçma sapan angarya iş var hemen götürürler iş yoksa bile gün boyu boşta kalmayın diye sağa dön sola dön yanaşık düzen olayına başlarlar. özellikle ilk zamanlar için sana vereceğim tek tavsiye şu olur sürü psikolojisinden çıkma hiçbir işe burnunu sokma herşeyede atlama :D

yemekleri unutmayalım çok harika yemekler çıkar oradan başka hiçbir yerde göremezsin o yemekleri :D yeme sadece iştimalarına katıl :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Oncelikle vatani gorevini asli ile saglikli bir sekilde bitirip geldigin icin tebrikler, tesekkurler..

diger konu soruna gelirsek, cok sey degisti diyebilirim :):) ozellikle google kanadinda..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Gerçek askerliğe hoşgeldin, yatış bitti :)

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hoşgeldiniz hocam umarım uzun süre beraber olur iyi zaman geçiririz

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hepinize ayrı ayrı ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar,
google alanında değişen şeyler nedir kuaza
arkadaşlar aklınıza hiçbirşey gelmiyormu ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hoşgeldin arkadaşım, kazasız belasız bitirdiğine her ne kadar seni tanımasamda sevindim.

T

trgy

Misafir
hepinize ayrı ayrı ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar,
google alanında değişen şeyler nedir kuaza
arkadaşlar aklınıza hiçbirşey gelmiyormu ?

Değişen şeyleri sayayım. Adam akıllı birşey bulmak çok zor artık. Eskisi gibi spam yapmayan düzgünce site açan insan yok denecek kadar az. Tabi bizler de buna mecburen ayak uydurmak zorunda kalıyoruz. Kısacası google artık arama motoru değil spam içersinden yararlı bilgiyi bulma oyunu oldu.

heklink diye tabir edilen olay iyice gündeme geldi ve 10-20 günde legal sitelere heklink ekleyerek kısa sürede hit toplayıp para kazanmaya çalışılan bir yer oldu google.

Bir süre para kazandıktan sonra siteyi satıp ve hiti düştüğünde ise satıcısı ile ilgilenilmeyen bir yer oldu internet.

2 yılda bunlar değişti ama keşke değişmeseydi.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
intenette hergün birşeyler değişiyor, hergün yeni şeyler çıkıyor. son 1.5 seneyi özetlemek baya zor olacak :)

Nisan 12'de bende askere gidiyorum. 6 netten uzak kalacam bakalım ben yokken neler değişecek.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Değişen şeyleri sayayım. Adam akıllı birşey bulmak çok zor artık. Eskisi gibi spam yapmayan düzgünce site açan insan yok denecek kadar az. Tabi bizler de buna mecburen ayak uydurmak zorunda kalıyoruz. Kısacası google artık arama motoru değil spam içersinden yararlı bilgiyi bulma oyunu oldu.

heklink diye tabir edilen olay iyice gündeme geldi ve 10-20 günde legal sitelere heklink ekleyerek kısa sürede hit toplayıp para kazanmaya çalışılan bir yer oldu google.

Bir süre para kazandıktan sonra siteyi satıp ve hiti düştüğünde ise satıcısı ile ilgilenilmeyen bir yer oldu internet.

2 yılda bunlar değişti ama keşke değişmeseydi.

Kardeş sen baya dertlenmişsin ya takma kafanı böyle şeylere fani dünya elbet aramızdan kanı bozuk adamlarda çıkacaktır ama iyinetin güzel tarafı o tür adamları aramızdan ayıklaması değilmi takma kafana olur gider ;)
Google'a gelince sanki aramada birşeyler yapmış 6-7 ay öncesi değişlikler olmuş gibi adsense gelirleri sanırım yine yerlerde onu gördüm :) heklink olayı yeni türemiş sanki tam olarak nedir biraz açarsanız iyi olur

intenette hergün birşeyler değişiyor, hergün yeni şeyler çıkıyor. son 1.5 seneyi özetlemek baya zor olacak :)

Nisan 12'de bende askere gidiyorum. 6 netten uzak kalacam bakalım ben yokken neler değişecek.

evet hergün birşeyler değişiyor ama bizim web aleminde pek birşey olmamış sanırım kimse birşey yazmıyor 1-2 kişi dışında :) inşallah kardeşim hayırlısıyla gittiğin gibi bitirir dönersin her türk erkeğinin GERÇEKTEN yapması gereken birşey ;)

gelmiş forumun yakışıklısı :) Hoşgeldin tekrar sen en fazla 10 günde kapatırsın arayı.

Hoşbulduk kardeşim umarım kısa zamanda arayı kapatırım ama bu pek 10 günle kalacak gibi gelmiyor :)

Sizden daha çok bilgi rica ediyorum arkadaşlar :(

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
heklink olayı yeni türemiş sanki tam olarak nedir biraz açarsanız iyi olur

Merhaba,

Öncelikle hoş geldin, haclink olayı önceden de vardı fakat bu kadar yaygın değildi son zamanlarda aşırı derecede yaygınlaştı diyebiliriz, genelde absürt sitelerde kullanılıyor, heklink ise yüksek pr li yabancı veya Türk sitelerin açıklarından yararlanılarak sisteme girilmesi ve gizlice saldırgan linkin eklenmesidir.

Fakat heklink ile yükselen siteler kısa sürede yükseliyor fakat çok uzun süre kalamıyor.Legal sitelerde pek fazla heklink olduğunu görmedim açıkcası varsada yıllanmış sitelerde v.s yok mesela ben 3 yıllık video sitemi ücretsizde olsa heklink ekletmem neden riske atayım ki sonuçda 15-20 gün sonra site sand a girecektir.

Umarım soruyu yanlış anlamamışımdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5