İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Askerlik görevimi yapamadım,hakkınızı helal edin

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 milyon askerde 1 boyle cikar.Buda demek oluyor ki problem kisi ile alakali.

Deseniz 100 bin kisi yapti tamam problem var derim. Bir kisiye bakarak korkmak cok sacma.

Dusunun 1 milyonda 1

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Geçende yanlızıım kimse beni sevmiyor diye gizli numaradan çarı yapıp geri dönüş olmayınca intihar eden kızı duyduktan sonra pek empatiyle yaklaşmadım buna açıkcası...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ya olen bir insanin arkasindan nasil ilginc bu kadar rahat konusabiliyorsunuz anlamiyorum? Aranizda bir insan uretmenin ne kadar zor oldugunu bilen birileri var mi, kac kromozom gerek filan, sevgi, ask, ve bunlardan dogan bir tohum? Insan cani soz konusu oldugunda daha degerli ne var dunyada

Ne saçmalıyorsun yahu? Gülüp eğlendik mi? Davul zurna mı çaldık? Ne yapmamız lazım? Veya bir insanin ne kadar kıymetli olduğunu bu forumda bir tek sen mi biliyorsun?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu saatten sonra kimseye forumda konusma adabi ogretemem ben. 6 senede 5000 tane mesaji iskembeden yazmadim ben bu forumda. Sen o yuzden baska bir yerlerden ogren.

Ben fikrimi soylerim, bunu sacma diye yaftalamak sana dusmez, katilmazsan katilmadigini dogru duzgun belirtirsin. Ben katilmadigimi dogru duzgun belirttim, bu seviyeyi tutturamiyorsan diger arkadaslarla yazis, beni quote etme ki ben de cevap vermek zorunda kalmayayim, dikkat edersen beni seni quote etmedim?

Mathiaxbars, mevzu onun kendi canina deger verip vermemesi degil. Bir insanin hayatindan vazgecebilecek konuma gelmesi, 'way anasini avradini bunda allah din korkusu yok mu' perspektifinden cok cok daha derinlerde incelenmesi gereken birsey. psikoloji, psikiyatri gibi bilimler insanligin tarihi kadar yasli. Insan kaybina, istatistik olarak yaklasildigi an zaten tartismanin da alemi yoktur. Bosver.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Konuşma adabını senden öğrenecek değiliz! Doğrudur.Tek bilen sensin zaten.5000 mesaj attın da ne oldu? Zamaninda iyi post kasmışsın doğru.Bunu belirtip, kötü örnek olma bari..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Valla benden ogrenme zaten benim vaktim yok, kimden ogrenirsen ogren, ya da ogrenme, benim canimi sikma da, istedigini yap. Senin yasin kadar adama webmasterlik ogrettim ben burda, neye ornek olacagimi bilirim ben sen isine devam et guzel kardesim.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Bu mesajlarından sonra 5.000 mesajın nereden geldiğini ispatlamana, kendini yormana gerek var mı ki? Bizce yok.Çünkü, Biliyoruz,rahat ol sen! Egonu nasıl tatmin edeceğini şaşirmişsin yahu:) Mesajla adam olunmaz! Bu arada, yaşimi biliyor musun ? Hayır.Bilmeden neye göre konuşuyorsun be adam ? :)

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo bu ne şiddet bu ne celal ? Bir insanın içinde yok ise, onun kafasını kıra kıra din, iman, ahlak dersi versende birşey olmaz. Zaten kendi canına kıyanların sonunun ahirette ne olacağı kuran-ı kerim'de belli.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bu mesajlarından sonra 5.000 mesajın nereden geldiğini ispatlamana, kendini yormana gerek var mı ki? Bizce yok.Çünkü, Biliyoruz,rahat ol sen! Egonu nasıl tatmin edeceğini şaşirmişsin yahu:) Mesajla adam olunmaz! Bu arada, yaşimi biliyor musun ? Hayır.Bilmeden neye göre konuşuyorsun be adam ? :)

Angelo ile kendi profilini karşılaştırırsan senin günde ortalama 3,04 , Angelo'nun ise ortalam 2,25 yazdığını görebilirsin.:hmmm:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
askerlik konuları yasaklansın, millet birbirine giriyor :p gece gece tüm askerlik konularını okudum şimdi iki de mehter marşı tamamdır bu iş. Kudüs'ü alacam lan :D

X

Xman

Misafir
Konuşmaktan zarar gelmez yeterki adabı ile konuşulsun, bir konuda kavga ve hakaret bulaşmadan devam etsin, tartışılsın, konuşulsun. Umarım bunu becermeyi öğrenebiliriz.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Angelo ile kendi profilini karşılaştırırsan senin günde ortalama 3,04 , Angelo'nun ise ortalam 2,25 yazdığını görebilirsin.:hmmm:
Al sana gelde burdan yak:) Alıntı yaptiğin mesajımı okumadın mı ? Okuduysan tekrar oku tekrar yorumla..Ben angelodan daha fazla mesajım var dedim mi ?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Konuşmaktan zarar gelmez yeterki adabı ile konuşulsun, bir konuda kavga ve hakaret bulaşmadan devam etsin, tartışılsın, konuşulsun. Umarım bunu becermeyi öğrenebiliriz.

Ama beceremiyoruz işte. godumuzda yok. ötekileştirme denilen şey bu olsa gerek :(

Al sana gelde burdan yak:) Alıntı yaptiğin mesajımı okumadın mı ? Okuduysan tekrar oku tekrar yorumla..Ben angelodan daha fazla mesajım var dedim mi ?

Arkadaş Angelo'nun post kasmadığını anlatmaya çalışmış.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
her kişinin sabır derecesi ile bedensel ve psikolojik dayanma sınırı farklıdır, o yüzden herkesi kendimiz gibi değerlendiremeyiz, bu çocuk bu dereceye gelene kadar farkedilmesi gerekirdi.
eğirdir türkiye'nin değil dünyanın en zor askeri eğitim verilen yerlerinden biridir, umuyorum yazdığı şeyi yapmamıştır ve biran önce sağ salim bulunur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bana satasan sahisin degindigi tek dogru nokta, ona yazdigim mesajlar hakikaten post kasma, belki de bu forumdaki ilk ve son post kasmalarim, cunku gereksiz imis, ben kendisini gormezden gelirim. Demokratik bir forum olmanin geregi. :) Ego tatmin edecek durumda degilim, buraya dun gelmedim, ne yazdigim da arsivlerde var. Bos zamaninda arayip okuyan guzel bilgiler edinebilir :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ozaman ne bunalımda ne intihar edicekmiş bariz bildiğin çakalmış :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5