İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

இ ÃşКıмŁa Єr¡rм¡S¡ŋ ¿இ Sayfa Tanıtımı

yalandunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba Sayfamıza herkesi bekleriz şimdiden begendiğiniz için teşekkür ederim..

Ekleme: https://www.facebook.com/AskimlaErirmisin
38:050 hertelden eglence mevcuttur..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
erimem, ota bota facebook sayfası açılıyor, bi durun yahu

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
askimlaerimismisin/ topugayanbasanlar/ boldhafrsevenler/ muneccimyagiyutanlar/ öneririm hepsi boşta

yalandunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar neden bu kadar kötülediniz ki sayfayı ne gibi bir zararını gördünüz şahsınıza? çok merak ediyorum.. yinede saygı duyarım.. sorularım sadece meraktan.. ;)

mayyak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Gayet güzel bir sayfa bi tek çok fbml yapmışsın hocam biraz daha sadelik iyi olurdu.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Paylaşımlar gayet güzel bence, en azından ilk okul espirileri pek yok:D

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bu şekilde eleştiriler ile arkadaşı rencide edip şevkini kırmaya gerek yok. Kategori'nin sayfa tanıtım kategorisi olduğunu unutmayalım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Bu şekilde eleştiriler ile arkadaşı rencide edip şevkini kırmaya gerek yok. Kategori'nin sayfa tanıtım kategorisi olduğunu unutmayalım.

buraya konu açabiliyorsa eğer eleştirilmeyi kabul etmiş sayılır
herşeye "süper olmuş" "başarılar" "çok güzel site" gibi söylemlerde bulunursak eğer iki tarafta hatasını anlayamaz, biz de konuya yorum katıyoruz. :hihi:

yalandunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erimem, ota bota facebook sayfası açılıyor, bi durun yahu

Konuya Cevap verdiğiniz için sağolun lakin gerçekten herturlu yoruma açık bir kişiyim ama oto.boka kelimesi ve bi durun yahu demek ile ben bu sayfayı yenı açmadım uzun yıllar oldu lakin ilgilenemedim sadece eşimin vakit geçirdiği bir sayfaydı ve ben akciger hastası oldugum için çalışamıyorum tum gun evdeyım yıllar once filmindir.net in sahibiydim bilen biliyordur..haber programlarına bile gundeme oturmuştu illegal davalarından dolayı.. ama gerçkten oto.boka demeniz bana göre hoş değil elbette eleştiriye açıgım ama saygı çercevesinde oldugu sürece okudunuz için teşekkür ederim Saygılar...

Not: amacım kimse ile ters düşmek değil Sadece Saygı unsurları içersinde istediğiniz eleştiriyi yapabilirisniz..:elleme;);)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ota bo*a demedim, ota bota dedim, arasında fark var. yazamıyorum kitlendim. ağır kaçacak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5