İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp Coder aranıyor

marka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Net Fiyat: 400 YTL
ASP+FLASH
7 GÜNDE TESLİM
İLETİŞİM PM

C#.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 ytl ye bence bu sistemi senin yapman lazım cok ucuz fiyat bence marka arkadası kaçırma hocam

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ASP + Access / MySQL / MsSQL hiç farketmez 1998 yılından beri asp ile iş yapıyorum eğer profesyonel bir şey istiyorsan görüşelim.

msn[at]unpoo.com

size kademeli olarak fiyat vereyim isterseniz. en basit ve sade hali ile 250YTL den başlar ne kadar professional bir şey isterseniz ona göre fiyatlar artar. bu tarz yaklaşık 2500YTL lik sitelerde var.

verdiğiniz linkler içerisinden sanayirehberi basitlerden bir tanesidir diğeri ise ona nazaran biraz daha iyidir. Eğer isterseniz bunları size göre daha farklı durumlarada getirebilirim.

Basit olandan itibaren min 3 günde biter max 1 ay sürer. bu işin istekleri ve profesyonelliğine göre değişir. Ayrıca yaklaşık 5 cd hazır yaptığım tasarımlar var tema olarak css kullanır içlerinden en güzellerinden birini seçer kullanırız.

Saygılar...

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlamayında sadece merak ettim 250-400 fiyat veren arkadaşların yaşı kaç acaba ? sadece merak ettiğim için soruyorum.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
yanlış anlamayında sadece merak ettim 250-400 fiyat veren arkadaşların yaşı kaç acaba ? sadece merak ettiğim için soruyorum.

hocam bu bana ise 28 yaşındayım profilde de açık olması gerek yaşın. ama yazımda belirttim 250 ye de var 2500 e de diye.

saygılar.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bu bana ise 28 yaşındayım profilde de açık olması gerek yaşın. ama yazımda belirttim 250 ye de var 2500 e de diye.

saygılar.

evet sizede sormuştum aynı zamanda. sadece merak ettim o kadar. maliyetleri nasıl kurtarıyorsunuz diye.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
hocam dediğim gibi scriptler değişiyor fiyatlarda atıyorum 250 olan da var 2500 olanda. adam kalkar bana özel yapacaksın derse ve başkalarına satışımızı istemezse 250-300 den vereceğimiz scriptin fiyatı bir anda 2500ytl civarlarına çıkar.

yok benim için sorun değil uygun olsun başkalarına satarsınız derse ki genelde böyle isteniyor ve yazılan bir script en az 6-7 yere tema editi istekleri ile satılıyor.

klavye pili bitiyor detay isterseniz özelden de görüşebiliriz hocam sorun değil yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi