İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP DE HAZIRLANMIS HABER PORTALI ARIYORUM

A

abisi

Misafir
MERHABALAR,

ASP DE HAZIRLANMIS HABER PORTALI ARIYORUM. ARADIĞIM ÖZELLİKLER;
1. YÖNETİCİ İSTEDİĞİ GİBİ YAZAR EKLEYEBİLECEK. YETKİ VEREBİLECEK.
2. ANA SAYFADA MANSET VE ÖZET HABERLER OLCAK. HABERLER OKUNMAK İÇİN AÇILDIĞINDA ALTINDA YAZARIN ARSİVİ VE MAİL YOLLA GİBİ BÖLÜMLER OLACAK.
3. HABERE RESİM EKLENEBİLECEK RESİM YAZISI ÖZET BAŞLIK VS. OLABİLECEK.
4. ANA SAYFADA SON HABERLER EN COK OKUNAN HABERLER VS. OLABİLECEK.

YANİ ANLAYACAĞINIZ TAM DETAYLI BİR HABER PORTALI ARIYORUM.
GENELDE PHP NİN FORUM PORTAL TÜRÜ TASARIMLARI VAR AMA ASP DE PEK BULAMADIM. BULDUKLARIMIN HER BİRİNİN EKSİĞİ VAR.

BU KONUDA YARDIMCI OLACAK OLAN ARKADAŞLARA BENDE YARDIMCI OLABILIRIM. BU SİTEYİ DEVAMLI GÜNCELLEYECEK YAZARLAR HAZIR. COK KISA BIR SURE ICINDE TEKIL HITI GUNLUK 2000 YAPABILIRIM. BURDAN YARDIM ARAMAMIN SEBEBI YAKLASIK UC AYDIR TASARIM KONUSUNDA ANLASTIGIM KISI BENI OYALIYOR VE SITEYI YAPIP TESLIM EDEMIYOR. ANLASILAN VERDIGI SOZU TUTAMADI. ONUN ICINDIR KI BURDAN YARDIM BEKLIYORUM.

TESEKKURLER.

gelistirici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz ASP'de haber portalı yazıyoruz. MySQL, Access, MSSQL veritabanı imkanı mevcut. Bize ulaşırsan görüşürüz.

A

abisi

Misafir
TEKRAR MERHABALAR
KENTHABER SITESINE BAKTIM. GUZEL.
BEN ASP FORUM ILE KULLANMAYI DUSUNUYORUM. ONUN ICIN UYELIK YANI ANA SAYFADAKI HABER UYELIGI SADECE ADMINLER ICIN OLABILIR.
VE HABERLERE RESIM EKLENEBILIYORMU?
BIRDE FIYATI NE KADAR BILDIRIRSENIZ SEVINIRIM.

gelistirici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi yazdığım bir script jeneratorum var. Portalın arka tarafını MyASPGen adını verdiğim script jeneratoru oluşturuyor. Sana kalan ön panali yazmak. Ön panelinde hazır yapıları olduğu çin bir sitenin oluşturulması 1 haftayı geçmiyor. Şu anda dahili HTML editörü(türkçe), dahili dosya yönetici(8 dil ve türkçe), mailing sistemi, editörlük sistemi... mevcut. Fiyatı kolay. Bu arada sitenin adresi nedir? bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

A

abisi

Misafir
slm geliştirici mailine mynet mailimden cevap yazamıyorum başka mailin varmı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5