İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp Eklenti Yazdırılacaktır.

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Aspden pek anlamadığım için ufak bir eklenti yazdırmak istiyorum.

Kullandığım portalda üyelerin direkt üye olmasını engelleyecek ve üye olanların yöneticiler tarafından onaylabileceği ya da reddedebileceği bir eklenti.

İlgilenenler düşündüklerii fiyatla birlikte özel mesaj atarlarsa sevinirim

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu yapmak çokta zor değil. Fazla boş vaktim olmuyor ama eğer basit olarak şu şekil birşey istiyorsan yapabilirim.

Sitene üye olanlar vertitabanına işlenecek. Burda onaylı olmadığı için pasif durumda olacaklar. Sonra site yöneticilerinden biri ilgili bölüm için hazırlanan panele giriş yapıcak ve onay bekleyen üyeleri ve bilgilerini görerek onaylayacaklar yada üyeliği tamamen silecekler.

Dediğim gibi bunu yapabilirim ancak fazla vaktim olmadığı için işini aksatabilirim buda pek hoş bir durum olmaz. O sebepten dolayı başka arkadaşlar yapabilirim derse bence onlarla konuş eğer hiçkimseyi bulamazsan son kişi olarak yine beni bulabilirsin...

Kolay gelsin iyi çalışalar...

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
basit bir site olacağı için access olacak

Hatta bu düzenleme maxwebportal 1.365 üzerine olacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5