İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp formatı nasıl html olur?

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşın fso ile asp formatındaki sayfaları html formatında gösterebildiğini gördüm.. Bu seo için önemli bir çözüm.. Bunun php de .httaccess ile yapılabildiğini biliyordum fakat asp de hiç görmemiştim.. Bunu nasıl yapabiliyorlar bilen varmı?

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her sayfayı .html uzantılı link vereceksiniz. Ama o sayfalar sunucunuzda bulunmayacak. 404 sayfanızı 404.asp şeklinde kaydedin. ve o html uzantılı dosyalarınızın kodlarını 404 sayfasına yapıştırın. Sunucu html sayfayı bulamayınca 404 sayfasına yönelenecektir.

Bunu yapmak için 404 sayfanıza querystring le database den gelecek verinin id sini v.s. aldırmanız gerekiyor.

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bunun gerçekten seo açısından yarar sağladığı doğrumu?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dinamik sayfalar arama motorlari tarafindan ilk etapta kotu niyetli karsilaniyor. Cunku dinamik sayfalar ile bircok gercek icerikli sitenin ziyaretcisi caliniyor. Tavsiyem klasik sekilde devam etmen.

Faydasi yok mu seo acisindan var.

Ama dedigim gibi tavsiye etmem.

FSO ile yapacagin zaman da hostunu durduk yere sisireceksin. Illa yapacaksan custom error kullan derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5