İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp hatası . (Ucretli yardım edebilecek ?)

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

asp Scriptim Internal Server error hatası veriyor ucretli olarak yardımcı olabilecek varmı acaba. Pm ile ulasabilirseniz sevinirim..

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
verdiği hatayı burda yaz istersen basit bişeyse ücretsizde yardımcı olabilirim yada başka bi bilen yardımcı olur

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hata kodu bu
Cözemedim bi türlü

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

gjorfindel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatayı çözemediyseniz ben yardımcı olabilirim.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
error log da ilgili satırda yazan nedir?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Firefox ile siteyi açmayı dene - HATA satırı vs. veriyorsa ilgili sayfadaki hata satırlarını buraya yaz. Hatanın 500 nolu olduğunu bilmek yeterli değil.

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
database'ine yazma izni verirsen problem çözülür birde htacces unutma

LegThend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internal Server error hatasının okadar çok nedeni varki Localde çalıştırıp hata satırını bul localde script çalısıyorsa hostta bir problemin olabilir.

CaN-R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ooo baya gecmis konuyu acali ama dosyaya okuma yazma iznini verirsen sorunun düzelicegini düsünüyorum .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5