İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

asp host sponsoru arıyorum

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.tazemp3.com 'a sadece site dosyaları için asp host arıyorum. mp3 ler başka serverde olacaktır.

sponsorun text linklini ve bannerini alt kısımda yayınlayacagım

site açıkken tekil hiti 4.000 + ya çıkmıştı kapandı.

devamlılıgı ( sorun olabilir ama 2 gün sonra serverini kapamayacak) olan var ise pm atabilir.

banner veya text linkde.

absürt + dialerli + spy li site reklamı almam.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da aynı şekilde www.mp3ortami.com a sadece site dosyaları için sponsor olur musunuz? reklam şeklinmi msn de konuşuruz. mp3ler benim de başka seerver da olcak

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç mb alan ve kaç band istiyorsunuz ve minumum garanti ettiğiniz hitiniz.. tahhüt ettiklerinizi yerinize getirirseniz sorun çıkmadan gül gibi geçiniriz :)

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15-20 mb alan 30-40 gb bw isterim. istersen msne gel ;) semodorm@ho...

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 mb alan istiyorum
band ise yeterince bir şey söyleyemem.
dosya download edilmeyecek sonuçta kaldıracagı kadar yeterli

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50.000.000.000 +

ne garanti edecegim olacak varsa bekliyorum yoksa saçma sorular sormayın.
mp3 sitelerin hitleri belli sonuçta herkez biliyor en dandik yer bile kaç bastıgını.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hem sponsor arıyosun hemde milleti azarlıyosun.adam sormuş bunları yazacağına hiti söyleseydin ya.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
hocam hem sponsor arıyosun hemde milleti azarlıyosun.adam sormuş bunları yazacağına hiti söyleseydin ya.

bıltım abi cevap yazmakdan soruyolar sonra olan yok veya olan 2 gün sonra kapatıyor.

nerden bileyim kaç kişi girecek popup felan açmayacagım. giren giren işte.
kapadıgımda hiti 3500+ idi

+ istedgim şey 15 mb alan
verdigim ise 468*60 banner + text link

daha ne yapayım

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde site günde 2 saat falan açık kalıo şu an ücretsiz hostta olduğundan bws hemen doluo o 2 saatte de 200 kişi falan girio.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Boyle istege ancak, al msni ekle sana sponsor oliiim okeeei ci 3 gunluk cocuklar sponsor olur. Sonra 5 gun sonra kapanir. Belirli sayida insanin gelecegini soylemeden istersen butun siteye banner degil bayrak as ne ise yariyor. Sen boyle nerden bileyim yazarsan, sana kaynagini tahsis edecek insan da nerden bileyim ben senin sitenin girdisini ciktisini vericem biseyler iste yazar. Sitenizin acik kalmasi icin siz ya da birileri mutlaka birseyler odemek zorunda, eger odeyen taraf bu taraf olacaksa, en azindan duzgun cevaplar almayi hak ediyor demektir. Olan yoksa veya 2 gun sonra kapaniyorsa ve siten gercekten bunu hakediyorsa, bence sucu biraz kendinde aramaya baslamalisin

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Boyle istege ancak, al msni ekle sana sponsor oliiim okeeei ci 3 gunluk cocuklar sponsor olur. Sonra 5 gun sonra kapanir. Belirli sayida insanin gelecegini soylemeden istersen butun siteye banner degil bayrak as ne ise yariyor. Sen boyle nerden bileyim yazarsan, sana kaynagini tahsis edecek insan da nerden bileyim ben senin sitenin girdisini ciktisini vericem biseyler iste yazar. Sitenizin acik kalmasi icin siz ya da birileri mutlaka birseyler odemek zorunda, eger odeyen taraf bu taraf olacaksa, en azindan duzgun cevaplar almayi hak ediyor demektir. Olan yoksa veya 2 gun sonra kapaniyorsa ve siten gercekten bunu hakediyorsa, bence sucu biraz kendinde aramaya baslamalisin

her ay zaten 150 usd server parası ödüyorum. sen yorma kafanı

derdim php scriptim yok 150 usd server parası öderken de 15 mb asp hosta para vermem. ben nerden bileyim coluk cocuk oldugunu. kafandan yazıyorum zaten cocuk gelmesin diye

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yorum yapmayın pls

bende mod olsam yorum ları silerdim ama degilim işte.

olmayacak olan mesaj atmasın

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş nerden buldun acaba pm de söler misin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5