İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp MYSQL Hosting

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar asp hosting arıyorum ama mysql hizmeti vermesi lazım türk yabancı farkmetmez hangi firmalar veriyor biliyormusunuz.

D

Dejin

Misafir
isterseniz size hizmet verebiliriz.
Aylik 2 ytl den basliyor hizmetlerimiz.

(ozel mesaj gonderdim)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakan sağol gayet güzel bir firma denedinmi peki daha önceden beleş mssql bile veriyor daha ne olsun... dejin kusura kalma artık türk firma ile çalışmam.. hayatım zindan oldu.. bide yani çalıştıklarım hep kalite omnis dataxi adamlar 1gb. extra bw için 9 dolar dan bahsediyor.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tolgahat yaklaşık bir haftadır hostony ile çalışıyorum.

Destek iyi.
Desteğe de sadece mdb klasörüne yetki vermek için ihtiyacım oldu o kadar.

8-9 sitemi taşıdım oraya bir hafta içinde :)

Yalnız bedava mssql derken sanırım çok küçüktü ya 10 ya 100 mb veriyorlardı o şekilde yazıyordu. Ama benim ihtiyacım olmadığı için henüz mssql ve mysql i denemedim.. Sınırsız odbc falan da veriyor...

Yalnız hatırlamıyorum fakat sanırım ilk paketde 10 domain barındırabilirsiniz dediği halde 25 tane barındırabileceği yazıyor kontrol panelinde.

Bedava da bir domain veriyorlar..
Sitelerin offline durumuna da pek rastlamadım.

HDD kapasitesi ve banwith konusunda iyiler.

Şimdilik sorun yaşamadım..

bedava domain alırsan formalite icabı sana telefon açıyorlar domain adını teyyit ediyorsun.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana mssql lazım ama ilk etapta 10 mb. yeter zaten bana.. genede sevdim ben siteyi gayet hızlılar.

D

Dejin

Misafir
evet dostum... zaten ozel mesajda da belirttim.. Kendini bilmez kisilerin yaptiklari olaylar yuzunden butun TURKlerin adlari bu sekilde lekeleniyor. Insani Turk'um demeye utanacak hale getirdiler. Inan burada Turk'um dedigimde inandirmak icin pasaportumu gostermek zorunda kaldim bazi arkadaslara. O derece olmus yani... Iyi davraniyor, etrafina yardim ediyorsan, kadinlara kizlara asilip, taciz etmiyorsan TURK'um dediginde inanmiyorlar... Yazik... Atamizin kemikleri sizliyordur mezarinda..

Sizlere iyi calismalar dilerim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Abartmayalım arkadaşlar.

Bu forumda çok mesaj okudum. Çoğu da Türk hosting istemiyorum diyordu.. Bunu söylemeleri başta çok itici geliyordu bana.. Ama bunu söylemelerindeki tek sebep Yabancı firmaların Türk firmalardan daha cazip olmaları.

Çünkü Türkiye deki fiyatlarla yurt dışındaki bağlantı fiyatları arasında uçurumlar var. Bu uçurumlar yüzünden Türk firmaları yabancı firmaların sağladığı avantajları sağlayamıyorlar. Sağlayamadıkları için de Türk firması istemiyorum yazıyor burada insanlar... Yani kazık yeme meseleleri kandırma meseleleri değil de şartların daha düşük olduğu için Türk firmalar tercih edilmiyor.

Mesela Türkiye de tek bir şirket bile göremeyiz www.hostony.com ve benzeri sitelerin özelliklerinde hosting veren...

Türk Hosting şirketleri de bu işten iyi para kazanıyorlar fakat asla bilinçli webmasterlara satış yapamazlar kolay kolay. Bu duruma elbette üzülüyoruz.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ne yazıkki teknik destek olarak genede Allah razı olsun bişe yapmaya çalışıyolar ama yapamıyolarda sorun kaynağı ghep sen oluyosun bizim sunucularımızda bişe yok senin sitende kodlama hatası var gibi adam bunu joomlaya söylüyor. yani.. hostony.con dab 1 aylık bi asp denemesi aldım bakalım nasıl eğer sağlam çıkarsa zaten siteleri buraya taşımayı düşünüyorum..

herkeze tşk. ederim php sağlam hostta biliyosanız paylaşırsanız sevinirim.

www.site5.com dan baya arkadaş suspend yedi bilginize.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hostony.com da php de var :)

Windows hosting konusunda en iyi hostony yi gördüm
Ama sadece php için daha iyileri vardır kesin.. Dreamhost gibi falan. İncelemek lazım. AMa hostony yi beğenirsen başka bir yer aramana gerek kalmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5