İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

asp.net c# açık kaynak projesi

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar http://forum.iyinet.com/java-jsp-c/75033-c-acik-kaynak-proje.html deki projemizin ilgi görmemesinden dolayı projede yön degiştirdik. Ve windows uygulamalarla deil web uygulamalarıyla devam edecegiz Ve Türk Web Masterlerine Büyük bir kod arşivi oluşturacagız. Bu projeninde yarım kalmaması için sizden istedigimiz tek şey ilk web uygulamamız ne ile ilgili olmasını kendinizin belirtmesi. Örnegin Haber sitesi veya kişisel blog tarzı gibi dal belirtmeniz.

Önceki projeden farklı olarak Yaptıgımız Uygulamaları kullanmak ücretsiz olacaktır Fakat Sitenin Üstünde Bİzim belirledimiz bir banner forum iyinet açık kaynak projesine yönlenecektir. Dal hakkındaki Yorumlarınızı ve isteklerinizi bekliyorum 13 ocak da isteklere göre ilk projeye başlanacaktır.

webufk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar Alkan beyin başlattığı tüm c# açık Kaynak Projeleri yarım kalmış nedeni ise destek görmemesi.. Böyle bi girişimin yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyenler için büyük bir fırsat oldugunu düşünüyorum...Bu fırsatı degerlendirmek isteyenlerden biride benim...
c# konusunda bilgili arkadaşlar burada bilgi paylaşımını biraz daha sıklaştırırlarsa cok daha iyi olacagını düşünüyorum...Unutmayalım ki bilgi paylaştıkça çoğalır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5