İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP.Net ve SQL = CSS ve Photoshop karşılıklı yardımlaşma

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.net i henüz yeni kurcalamaya başladım askerde olduğum için bayağı uzak kaldım fakat öğrenmeye çalıştığım dilleri tek başıma bağı zor öğrenicem sanırım bunun için .net ve sql konularında bana msn üzerinden yardım edebilecek ve günün büyük bölümü nette olan ile görüşmek istiyorum.
Bende bunun karşılığında ileri CSS ve Photoshop ile ilgili hertürlü konuda nyardım edicem gerekirse grafik çizip bizzat vericem.

yardımcı olabileceğini düşünen özel mesaj veya bu konu altına yazarlarsa çok memnun olurum

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
.net ve sql konusunda yığınla yardım siteleri var bilhassa ecnebiler bu işleri gerçekten iyi biliyorlar.Sql kolay fazla zorlanmazsın.msn üzerinden yardım çok akıllıca bir fikir değil gibime geliyor.Yani kızılcık zopasıyla sana vuramadıktan sonra ders vermenin bi anlamı yok :D
Ama daha önce programlama ile hiç uğraşmamışsın gibi bir his var içimde çünkü uğraşmış olsan sql bilmiş olman gerekir.kolay gelsin.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış yazmışım onu ms sql olucak daha öncede klasik asp ile epey uğraştım .net ile yeni tanışacağım!

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
asp bilgin var ise nette fazla zorlanmayacağın kannatindeyim

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vb.net öğrenmek istiyorum gerçi aralarında pek bir fark yok ama isi güzel geliyor :)

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimden geldiğince yardım ederim. msn adresim kayıtlı.gündüzleri online olurum genelde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5