İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asp portal yazdırılıcak

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar asp tabanlı portal tarzı 3 4 kategorili bir site yazdırılcak.. seo uyumlu asp den anlayan coder ler lütfen pm atınız.. biraz acil bir iş bilginize

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
msn[at]unpoo.com bütün işlerimi ASP + Access /MsSQL ile yaparım.

kendi sitemde asp portal ve bir çok kategorisi var ( v1.x için ) şimdi kendi sitemi çok daha işlevsel ve geniş yelpazede yapıyorum v2.0 olarak 1.x olan çok beğenildi istersen aynısından yaparım sizede.

yalnız 1 hafta boyunca dolu olacam bir haftanın sonunda başlayabilirim en fazla bir haftada da teslim ederim. çift yönetim panelli sistem vardır. Genel yönetici site sahibi ve alt yöneticiler olarak. detayları görüşürüz.

alcapone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] ekle 7 yıldır bu ısle urasıorm ıstedıgın gıbı bırseyı yaparm tam anlamıyla msn adresımı ekle konusalım ayrıntıları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5