İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

asp script

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,,

ya benim genel olarak makale girişi yapacağım bir projem var ama istanbul.net.tr deki gibi bir script arıyorum böyle bir şeyi nasıl bulabilirim?

herkese teşekkürler

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi ben haberciyi yükledim fakat veritabanı dosyasu ile ilgili bir problemim var..

asp de ayrıyeten kontrol panelden veritabanı açmaya gerek varmı?bu scriptin içinde veritabanı dosyasının içinde ki dosya yeterli herhalde?

Birde o dosyayı ftpden yazılabilir yapıyorum ama yine de scriptte yazmıyor?

Yardımcı olursanız sevinirim...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tabiki..

Bu asp scriptidir.Ayrıca bir database oluşdurmanız gerekmez içerisinde kendiliğinden mevcuttur.Yazma izini vereceksiniz.Bunu pleskden dosya yönetiminden gerçekleştirebilirsiniz..

Başarılar..

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldu çok teşekkürler :) birşey daha sorucam ama çekiniyorum doğrusu !! bu tasarımı nasıl değiştirebilirim?
still.css dosyasını değiştir diyor ama .css nedir bilmiyorum...kodlarla da aram yok...frontpage de açınca kodlar çıkıyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5