İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASP Tabanlı Site

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referanslarına bakılırsa her türlü projeyi yapabilecek birid eğilsin.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
burakmert' Alıntı:
referanslarına bakılırsa her türlü projeyi yapabilecek birid eğilsin.

Tüm programlama içeren sitelerde önemli olan mantık ve dili bilmek. Ve ben dilide biliyorum, mantığımda var. Neyse, yinede saygı duyarım. :)

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mantık yanında tecrübede çok önemli.database e bağlanırsın bilgiyi alırsın yazdırırsın bu kadar basit.ama işler karışıklaşınca hiç tahmin edilmeyen sorunlar çıkıyor.daha önce yaşadıysan bu sorunu 10 dk da çözüyosun yaşamadıysan belkide günler alıyor.Referansların düzgün olması bu sebeple önemli.yazarım diyenden çok yazmış olana veriliyor çünkü iyi işler.

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
Tüm programlama içeren sitelerde önemli olan mantık ve dili bilmek. Ve ben dilide biliyorum, mantığımda var. Neyse, yinede saygı duyarım. :)

ADODB.Field error '80020009'

Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted. Requested operation requires a current record.

/Default.asp, line 0

(siber100, rasgele site tanıtımı)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
peki arkadaşlar yinede teşekkürler tüm yorumlar için :)

N

n0kta

Misafir
Arkadaşalr haklı db den bilgileri alıp göstermek kolay. Görünümüde zaten html ile basit bir şekilde yapabilirsin. Yalnız bu internet işi çok karışıktır. Ben 4 yılımı bu işe verdim. Ve çoğu yerlerde hala kafam karışıor!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5