İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

asp yardım

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kas-der.org/oyun benim sitem ve yapım aşamasında yalnız birşeyi değiştirmek istiyorum kullandıgım scriptte herhangi bir oyuna girince üstünde girilen link yazıyor ben oyunlara girilince o link degilde onun yerine "Oyunkopat.com türkiyenin bir numaralı oyun sitesi" gibi bir yazı yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim lütfen yardım ????

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitende herhangi bi lınkı tıkladığında hata verıyor.

Rasgele Oyun

error '80020009'

/oyun/cat.asp, line 148

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vermiyor yenile yap sayfayı bir daha dene öle bir hata vermemesi lazım

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
direkt olarak swf dosyalarını çalıştırma. bir asp dosyası içinde çalıştır oyunu içinede başlık at istediğini yaparsın

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
file.asp bunda title - title arasında datadan veri çeken kod var. rs ile başlıyor sanırım.Onu kaldır ve oraya istediğini yaz. Title değişme diyorsan tabi.Tam anlayamadımda kusura bakma

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LUGAS ; Bütün dediklerini ana dizinindeki conn.asp ' den değişebilirsin.
Kodun bulunduğu satır 35'dir.
'*******************************
pagetitle = "Türkiye'nin En Eğlenceli Oyun Salonu"

'*******************************

Buradan bunu silerek kendi text'ini eklersen sorun kalkar.
İyi çalışmalar

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu sayfaya girin sumo güresi linkini tıklayın en üstte oyunun .swf uzantılı adresi geliyor o adres yerine ben baska bir yazı cıksın istiyorum ve bu bütün oyunlarda cıksın sadece bu oyunda değil yani

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu sayfaya girin sumo güresi linkini tıklayın en üstte oyunun .swf uzantılı adresi geliyor o adres yerine ben baska bir yazı cıksın istiyorum ve bu bütün oyunlarda cıksın sadece bu oyunda değil yani

bu sorun hala çözülememiştir yardım beklenmektedir :(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen sayfa açmıyorsun. SWF açıyorsun. SWF leri bir sayfa içinden çağırtman gerekir. "HemenOyna.asp?Oyun=Snake.swf" gibi birşey en basiti olur.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki böyle bir sayfa acıp oyunu orda göstermesi için scripte ne gibi bir sayfa eklemem lazım yni içindeki kodlar ne olmalı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yada daha basiti javascipt window.open kodunda SWF dosyasını çağırarak açmak yerine her oyuna bir html ata, bunu gene javascript window.open pencerende oynatabilirsin.
Yukarda da arkadaşın dediğin gibi de olabilir, tabiki.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazır script kullanılmasını buyüzden önermiyorum kimseye. İhtiyacını karşılamıyorsa sürekli sorun çıkartır..

İçindeki kodlarla değişken çağırtıp Flash koduna ekleyeceksin.

<%
OyunAdres = "Oyunlar/" & Request.QueryString("Oyun")
%>

İle kodu çağıracaksın. Sonra flash oynatıcı içinde swf adresi yerine <%=OyunAdres%> yazacaksın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5