İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

asp yazacak arkadas araniyor?

O

ozzyyfb

Misafir
merhaba arkadaslar bu forumun konusu burayamı ait bilmiyorum .. cunku yeni uye oldum fazla vaktim olmadıgı icin forumu gezemedim..

Ben siteme Futbol Fantazi sanal futbol tarzında bir asp yazdırmak istiyordum ücretli..
ntv de biara vardı sanal futbol oyunu bilmem biliormusunuz kesin biliorsunuzdur.. bunun gibi birsey yaptırmak istiyorum.. bir arkadasın tavsiyesi uzerine buraya uye oldum.. yardımcı olursanız cok sevinirim ..

ve bu sciripin fiyatınıda belirtirseniz cok sevinirim

ekdnsnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Lütfen irtibata geçelim ... Size yardımcı olmak isteriz ...

İyi çalışmalar ...

O

ozzyyfb

Misafir
tamam .. gecelim irtibata ama nasıl gececez?
msn felan varmı ?

M

matrixportal

Misafir
ozzyyfb' Alıntı:
merhaba arkadaslar bu forumun konusu burayamı ait bilmiyorum .. cunku yeni uye oldum fazla vaktim olmadıgı icin forumu gezemedim..

Ben siteme Futbol Fantazi sanal futbol tarzında bir asp yazdırmak istiyordum ücretli..
ntv de biara vardı sanal futbol oyunu bilmem biliormusunuz kesin biliorsunuzdur.. bunun gibi birsey yaptırmak istiyorum.. bir arkadasın tavsiyesi uzerine buraya uye oldum.. yardımcı olursanız cok sevinirim ..

ve bu sciripin fiyatınıda belirtirseniz cok sevinirim

http://www.matrixfutbol.com bir bak.. beğenirsen hem domain adı, hem 100 MB hostu ile satılık.. yok ben sadece scripti istiyorum derseniz onun içinde görüşelim.. 0537 683 68 17 veya [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5