İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aspde Yükleniyor..

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu rapidshare de bir süre bekliyoruz yaaa 20 sn. den başluyo iniyo sonra link gözüküyor bunu aspde nasıl yaparız bana js gibi geldi.. ama bildiğiniz varmı böle bişe.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
araştırın herşeyi hazır beklemeyin arkadaşlar.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
geri sayımı javascript ile, süre dolduğunda gelecek linki ise ajax ile yapmak makul görünüyor.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
araştırın herşeyi hazır beklemeyin arkadaşlar.

Dostum burda hazırcı olan sensin böle bir mesaj yazılmaz... Bilmiyon madem hiç elleme konuya....

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DincerAydogdu' Alıntı:
geri sayımı javascript ile, süre dolduğunda gelecek linki ise ajax ile yapmak makul görünüyor.

Geri sayımı js ile yapıyoruz sorun sadece linkin elle girilmesi js ye asp kodları yazdığım zaman sorun çıkıyor..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
asp ile geri sayım yapabilsen sanırım olur, sonunda response ile link atarsın...bende bi ara aramıştım ama bulamadım doğrusu...birde source code yap bakalım...belki script falan vardır geri sayımda

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
js.asp diye bir dosya yap. bunun içine tüm javascript dosyalarını yaz ve asıl asp sayfandan js.asp dosyasını include et.

<script language="javascript" src="js.asp"/>

şeklinde. Bu şekilde javascript file'inin içinde dilediğin asp komutunu spagetti olarak çalıştırabilirsin.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağol dinçer deneyip çalıştırıp foruma koyacaz bunuda.. hazırcı arkadaşlar kullanır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5