İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Astral seyahat yaptınız mı?

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ara yakın bir arkadaşım yaptığını söylemişti. Önce baya bir güldük daha sonra anlattıkları karşısında şaştık kaldık.

Astral seyahat vücudu ve ruhu ayırıp, ruhen yapılan bir yolculuktur ve arkadaşım yaptığını iddia ediyor, kişisel olarak bu konuya fransızım ve gidişim garanti ancak dönüşün olmayabileceği bir yolculuğu da fransız kalmak kadar güzel birşey yok, bunu da belirtmek isterim...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Banada bir arkadaşım anlattı. 2 yıldır peşinden koştuğu kızın evine gitmiş falan filan. Ben inanmadım. Bir kaç site adresi verdi; www.astralseyahat.com gibi. İncele dedi. İnceledim, birazda dışarıda araştırdım, evet böyle birşey varmış. Gidişi vardır dönüşü olmaz korkusu sardı, bunuda araştırdım. Gittin mi kesin dönüyormuşun :)

Dün evde deneyeyim dedim. Bir iki teknik denedim tam olacak (belirtiler tamamen oluyor) tam ruhum çıkacak ( :p ) korkup gözümü açıyorum. Bu gece yine deneyeceğim, bu sefer tamamdır. ;)

Birde şöyle bir olay varmış, kötü amaçla bunu yaptığında (gidip birini çıplak gözetlemek gibi) kötü varlıklarla karşılaşabiliyormuşşun ancak ne olursa olsun her hangi bir korku halinde, anında bedenine geri dönüyormuşşun. :eek:

K

Kayıtsız Üye

Misafir
astral seyahat

slm arkadaşlar 2 günden beri astral seyahat yapmayı deniyorum ama olmuyor acaba aranızda yapmış veya yapmayı bilen varmı lütfen bana nasıl yapıldığını ve neler olduğunu söleyebilirmisiniz

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kendi kendine astral projeksiyon /seyahat diye birşey yok/ yapmaya kalkma, 3 senelik konuları hortlatma :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi kaç aşamasını gördüm(çıkış anını tam çıkmadım ama çıkıyordum). hayatımı değiştiren şeylerden biridir. yaşadığım olayı başkalarıyla paylaşınca daha yapamadım ama

denenmesi gerekir. gene deniyecem bu gece iyi aklıma getirdiniz :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
astral seyahat

merhaba;

ben 5 senedir astral seyahat yapmaktayım. buna 6 sene önce merak sardım ve 1 sene lik bir denemeden sonra bunu basara bildim. sanıldığı kadar kolay değilidir. aslına bakarsak her insan astral seyahat yapar ama bunun farkında olmaz. astral seyahattede safhalar bulunmaktadırve en önemlisi kapıları bulup kapılardan geçebilmektir. ben son 2 senedir kapılardan geçe biliyorum.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayıtsız üye ismin ne merak ettim. tanıyorumdu belki seni :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben bikeresinde yataktayken kalkmaya çalıştım bi baktım vücut geride kalıyo ama ben yine kalkabiliyorum tabi kalkarken sanki bi mıknatıs çekiyomuş gibi zorlanıyodum yani rahat bırakınca vücüda geri girermiş gibi sonra korktum bütün vücudu ayıamadım aklımdan şimdi ayrılırım birleşememek var diye geçirdim bi süre bekledikten sonra eski halima döndüm:) Tabi sonra düşününce uyku felci denen olayında olmuş olabileceği aklıma geldi ama baya etkilemişti bu olay beni keşke tam çıksamıydım demedim değil:D (uyku felci uyku durumundan uyanık duruma geçerken bi süre alışamama safhası bu halde insan uyanıktır ama kıpırdıyamaz ve beyin bi kaç hayali şey gösterebilir medidasyon yapıp uyuyolar ya hani:D)

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Astrala ara verin, gözlüklerinizi takın ve lucid'e çalışın.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu konulardan uzak biri olarak. Olması muhtemel birşey bence Astral seyahat ve benzerleri. Beyinin sırları daha günümüzde tamamiyle çözülememiştir. Genelde çoğumuzda olan bir durum vardır. Rüya görürken rüya gördüğümüzün farkına varabiliyoruz. Bu süreç genelde çok uzun sürmüyor ama bunu çeşitli düşünce kontrolü yöntemleriyle dahada içinde olunabilir bir durum yapılabilir sanırım ama henüz teorik olarak çözülemediği için sonuçları ne olur kestirmek mümkün değil.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Lucid, @cakirx'in iletisinde geçen, "rüyada olduğnu bilme" durumudur. Bu tarif edilen astral seyahattan daha eğlenceli bir ortamdır. Ancak çoğu zaman bilinç altı bizden daha üstün olduğu için ortam kurallarının çoğunu o belirler. En iyi tariflerinden biri matrix filmi olabilir. Zamanla uçmayı öğrenebilirsiniz.

Eğer astral gerçekten şimdiki zaman ve mekanda geçiyorsa, lucid'in astral ile alakası yok gibi. Ama eğer uyduruk bir yerde geçiyorsa bu rüya veya lucid den başka bir şey değil.

Bazen internet sıkıyor, bunlar ile uğraşıyoruz. Bu kadar ile kalsa, "zamanda yolculuk", "holografik beyin, holografik evren"...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5