İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

astronomi.gen.tr ve tembel.gen.tr

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
10 uncu ayın 15 inde boşta olacak astronomi.gen.tr işine yarayacak arkadaş varsa alabilir domaini.
10 uncu ayın 12 inde boşta olacak tembel.gen.tr işine yarayacak arkadaş varsa alabilir domaini.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kimse almamış ben alıyım dedim :)
astronomi.gen.tr 15/10/2008

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla saat 12 olmuş :) eski yazdığım mesajlara bakarken gördüm dedim kimsenin işine yaramıcak heralde aldım. Sağolasın

doT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevemedim şu gen.tr' lileri :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
www.astronomi.gen.tr siteyiyi astonomi ile ilgilenen iki editöre teslim ettim. Eğer editör olmak isteyen olursa pm gönderebilir.

Site dmoza kayıt edildi.

Edit : Siteye editör olacak arkadaşların okudukları üniversitenin astronomi kulübüne üye olmaları halinde öncelik kendilerine tanınacaktır.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kim kayıt ediyor, işe yarar siteleri bile artık kayıt edemez olduk

editörler :) içerikleri ben girmediğim için sanırım doğru şeyleri ekliyor editör arkadaşlar siteye bu yüzdende kayıt edilmesi daha kolay oluyor sanırım.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Demekki o bölümün editörleri eşit davranıyor, bu forumdan birisinin editör olduğu bi dmoz kategorisi var, belki de 10 tane sitesi var o kategoride, başka site eklemiyor neredeyse.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Demekki o bölümün editörleri eşit davranıyor, bu forumdan birisinin editör olduğu bi dmoz kategorisi var, belki de 10 tane sitesi var o kategoride, başka site eklemiyor neredeyse.

olabilir hocam benim yaklaşık 20 ye yakın sitem ekli. Sağlık - Bilim - Yazılım - Donanım - Firma - Rehber vs. hepsi ayrı kategorilerde eğer siten bütün kurallara uyuyorsa ve sende eklenmediğini düşünüyorsan kategori editörü ile iletişime geçmeyi deneyebilirsin eğer cevap alamazsan bir üst kategori editörü var oda olmassa onun bir üstü var :) en üste kadar devam yani tabi site içeriği düzgün olmalı mesela 10 tane sağlık sitesi yaptım 10 uda ekli dmoza :) ( Klinik - Terapi - Sağlık - Hastane - Medikal vs.)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ne zaman bir :) astronomik olay gerçekleşse hitleri 100 ün üzerine çıkıyor artık sitenin güneş tutulması ay tutulması gibi. amma ilgilenen varmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5