İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Asus EAH 3870 Sorunu

termo16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar oncelikle selamlar ...
Bundan 3 ay önce bir bilgisayar toplattım.Fakat ekran kartında sorun yaşıyorum.Sistem masaüstünde çalışırken hiçbir sorun yok fakat Oyunlara girdiğimde,yaklaşık 15-20 dk oyunu oynadıktan sonra ani donma gerçekleşiyor ve mavi bi ekran karsıma cıkıyor.Windows bir hata algıladı.Bu ekranı ilk defa görüyorsanız restart attın 2.defa görüyorsanız aşağıda ki adımları uygulayın...Vs
Ekran kartımın driverını güncelledim fakat sorun gecmedi...
Smart Doctoru kullanıyorum.Oyun oynarken yaklaşık ekran kartı sıcaklığı 50 55 derece arasında gidip geliyor.Acaba sorun ısıdan mı kaynaklanıyor ?
Call of duty 4 gibi crysis gibi oyunları oynarken boyle bi sorunla karsılasmamıstım.Sonradan ortaya cıktı galba bu sorun . . .
Acaba Vistaya geçiş mi yapsam?
İşletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir mi ?

Sistem;

Anakart = Asus p5k E Wifi Ap Solo

İşlemci = İntel Core Duo 2.6 Ghz

Ekran kartı = Asus EAH 3870 DDR4 512mb 256 bit

Şimdiden teşekkürer...

aydingebze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Çok Şeyden Kaynaklanabilir Ramlerden bile birde Bilgisayarınızın PowerSupply Kaç watt ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5