İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ASUSHOST.COM'dan Uzak Durun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
yaklaşık 1,5 sene önce asushost.com ile tanıştım. 1 sitemi orda host etmeye başladım.
teknik destek yetersiz olmasına rağmen herşey gayet iyi gidiyordu makinalarında hiç problem yaşamadim.
sorunsuz 1 seneyi aştıktan sonra başka bi sitemi daha oraya transfer edip 2 site için 1 senelik ödeme yaptım.
hizmetten memnun olduğum için bi kaç arkadaşimada ordan host aldık.
son 1 haftadir sitelerimiz kapalı yedeklerımizi dahi alamadık! bi kaç mail atmama rağmen cevap alamadım. telefonla arıyorum telefonu açmıyor sonra meşgule alıyor 3,4 gundurde telefonu kapalı tutuyor.
bugun aradiğimda telefonu kendisi açtı ama ve inkar etti ben bu numarayı yeni aldım tanımıyorum öyle bırılerını deyıp kapattı (Asushostun sahibi Erçin Dedeoğluydu) ses tonundan tanıdım.
Layeredtech ile çalışıyordu şuan bakıyorum kendı sitelerini Tr'de başka bi Dc'e almış. Peki ya muşterılerın sitelerıne ne oldu? Muşteri memnuniyeti dedikleri bu olmalı herhalde?
Makinalarında sorun yaşıyorsan (SANMIYORUM) adam gibi cevap verir durumu izah edersin. bizde insanız elbet anlayısla karşılarız.
Tavsiyem böyle şerefsiz adi duzenbaz insanlarla çalışmamanız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5