İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ata Demirer´den Büyük Gaf

B

Bedavalar-Net

Misafir
Beyaz show a telefon baglantisi kuran 1986 dogumlu bir kiz,canli yayinda Ata Demirer e´Kiz arakadasiniz varmi?´ diye sordu.Ata Demirer de herkezde şok etkisi yapan cevabi verdi ´Niye,vercenmi?´ Bunun üzerine 10 saniye boyunca herkez sasirdi ve sus pus oldu.Acilen reklama baglanildi.Reklam bitti ve program birden kapatilma talimati aldi sanirim,kapanis konusmasi yapti Beyaz,o sirada Ata söz aldi´Karakter agir basti,söylenmemesi gereken bir sözcük cikti agzimdan herkezden özür dilerim´ dedi.

Valla bende sok gecirdim,ama cok üzgündü Ata Demirer belli oluyordu bu.Canli yayinlarin azizligi iste.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bende şok geçirdim ama olur böyle şeyler, umarım büyütülmez.

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)) programi bende izledim bir an herkes durakladi :) ama sonradan Beyaz duzeltmeye calisti kalbini kimseye verme gibilerinden :)

P

Parae

Misafir
İkiside usta adamlar , lafı kurtarabilirlerdi anında .. reklam girmesine gerek yoktu ..

ama onlarda dondu :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karakterinii ... derler böyle adama. Tamam küfürlü espry yapılabilir ama hayvanca olmamalı bence. O kız akrabamız olsa burda şuan ana avrat küfür ederdik ata demirere. Bence ne kadar sevilen insan olsalarda herkes ağzından çıkana dikkat etmeli. Özellikle bu olay tv de oluyosa.

T

Turkyurdu.org

Misafir
86 dogumlu -> 19 Yasinda.
Guzel kizimizin Ata Demirer'in bedensel iliskilerini irdelemesindeki maksat nedir?

Affiniza siginarak -yanlis anlasilma ihtimali- Ata Demirer'i destekliyorum.
Tarkaaaannn diye kendini yirtan Aziz Milletimin Zeki ve Caliskan insanlarina bu tarz cevaplar verilmedikce , konuya farkli acilardan bakma sansimiz olmayacaktir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ben Ata yı sonuna kadar destekliyorum. Atanın sevenide olsan sanane çıktığı varmı yoknu. herkes şok oldu diyosunuz ama 19 yaşında bir dilberin böyle bir soru sorması şok etmesi gerekirken Atanın cevabı sizi ilgilendiriyor...

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkyurdu.org' Alıntı:
Affiniza siginarak -yanlis anlasilma ihtimali- Ata Demirer'i destekliyorum.
tr.st' Alıntı:
ben Ata yı sonuna kadar destekliyorum.
o konuma gelmiş bir insan bu tip sorularla muhatap olacağını bilir / bilmelidir. magazin programlarında da bu tip ve diğer sorular da sorulmakta.
beni şaşırtan ise, Demirer'in hazırcevaplılığına (!) buradan verilen destek.
her kim hangi konumda olursa olsun, ahlaki ve insani normlara uymayan bu cevabı veremez, kişilik haklarına saldırıdır, suç kapsamına girer.
zaten, yaptığı hatayı anlayan Ata, özür dilemek zorunda kaldı...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ata bugünlere hazır cevaplılığıyla ve yaptığı taklitlerle geldi. bü gün bi popstarımız çişim geldi diyorsa ve o olay bugün anılmıyorsa her şey normaldir. bizler tarkanı çişiyle bu konuma getirmedik ama atayı espri anlayışı ve tavırlarıyla bugünlere getirdik. özür dilemesi hatasından değil programın formatından ötürüydü. hayran hayranlığını bilmezse bu cevap şak diye oturur...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu 2 kişi arasında geçse şak diye oturur ama konu milyonların gözü önünde oluyor.
Herkes her soruya şak diye cevap verirse, zaten rezil duruma gelen çoğu televizyon kanalları, artık izlenemeyecek duruma gelecektir.
Her ne olursa olsun, Ata saygınlılığını yitirmemelidir.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Sayginligini kime yada neye karsi yitirmemelidir ? 4 senedir istinai durumlar haricinde TV izlemeyen biriyim. Bunun buyuk oranda sorumlusu sayginligi ile gozlerimi yasartan Medya ve Sanat dünyasinin ünlüleridir. Mehmet Ali Erbil'in turk kulturune katkisi, Tarkan ve benzerlerinin sanat dunyasina katkisi.. Semra hanimda herseye "saygi duyan" Turk milletinin bir eseridir. Eger bu saygisizliksa tüm terbiyemi geride birakarak O hanim kizimiza karsi Ata Demirer'in arkasinda duruyorum. Ozur dilemesi konusunda ise samimi olduguna inanmiyorum. O anin gerektirdigi bir durumdur. Mehmet Ali Erbille eglenip, Seda Sayanla care arayan, Semra hanimla düşünüp , Tarkanla sevgilisini anan bir topluluga birseyleri hatirlatmak icin guzel bir vesile olmustur. TV izlememe ragmen bunlari benim klavyeme dahi dusuren insanlarda farksiz. Bu yazdiginiz yorumlara fevri bir cikis olarak algilanmasin lütfen. Icimde biriken bazi hislere Ata Demirer tercuman oldu ve tum mesajlarimda bu basliga nasip oldu.

Saygilar.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkyurdu.org' Alıntı:
Sayginligini kime yada neye karsi yitirmemelidir ? 4 senedir istinai durumlar haricinde TV izlemeyen biriyim. Bunun buyuk oranda sorumlusu sayginligi ile gozlerimi yasartan Medya ve Sanat dünyasinin ünlüleridir. Mehmet Ali Erbil'in turk kulturune katkisi, Tarkan ve benzerlerinin sanat dunyasina katkisi.. Semra hanimda herseye "saygi duyan" Turk milletinin bir eseridir. Eger bu saygisizliksa tüm terbiyemi geride birakarak O hanim kizimiza karsi Ata Demirer'in arkasinda duruyorum. Ozur dilemesi konusunda ise samimi olduguna inanmiyorum. O anin gerektirdigi bir durumdur. Mehmet Ali Erbille eglenip, Seda Sayanla care arayan, Semra hanimla düşünüp , Tarkanla sevgilisini anan bir topluluga birseyleri hatirlatmak icin guzel bir vesile olmustur. TV izlememe ragmen bunlari benim klavyeme dahi dusuren insanlarda farksiz. Bu yazdiginiz yorumlara fevri bir cikis olarak algilanmasin lütfen. Icimde biriken bazi hislere Ata Demirer tercuman oldu ve tum mesajlarimda bu basliga nasip oldu.

Saygilar.
Onlar yaptı diye herkes yapsın o zaman.Yaşanan olayları bütün topluma mal etmek yanlış.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 Senedir tv izlemiyorsun ama Semra hanımıda kaçırmamışsın. Semra hanıma bile destek olabilen yurdum insanını Empatiye davet ediyorum.

T

Turkyurdu.org

Misafir
trextra' Alıntı:
4 Senedir tv izlemiyorsun ama Semra hanımıda kaçırmamışsın. Semra hanıma bile destek olabilen yurdum insanını Empatiye davet ediyorum.

Klasik duz mantikla birazda "algida secicilik" kavraminin etkisiyle yazdiklarimin bir bolumunu baz alarak yazdigin mesajla ilgili yorum yapma yerine bahsettigin sahsi "kacirmamama" neden olan kriterleri anlamaya davet ediyorum. Favori Listemdeki haber sitelerinde dahi bu kadini gordum. TV izlemedigim icin yada zamanim olmadigi icin mutluyum. Empati konusuna gelince... yazdigin mesajdan sonra bir anlami kalmamis..

Saygilar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu olayda Ata Demirer i ne sebeple olursa olsun destekleyen birinin yerine koyamam kendimi kusura bakma. Olay son derece açıktır ve tartışmaya kapalıdır. Canlı yayında bir genç kıza çok ağır bir küfür edilmiştir. Ve bu küfürün hiçbir tutarlı nedeni yoktur. Komik olmaya çalışırken aptallaşmamak gerekiyo birazda.

Sana kız arkadaşın varmı diye soran birine "Niye? Vercenmi?" de. 1 kere dene.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok büyütülücek bir olay değil bence. herkesin başına gelir böyle şeyler isteyerek yapmamıştır ağzından çıkmıştır. kim isteyerek o kadar insanın içinde böyle bir espri yapmaya kalkar. özürünüde dilemiş zaten ata demirer. herkes günlük hayatınca böyle ince espriler yapar. ve ünlü insanlar sürekli tv lerde yayın yapan programlara katılan insanlar günlük hayattaki gibi doğal davranırlar çünkü hayatının büyük bir kısmı televizyonda geçmektedir. yani o insanın tv hayatının bi parçası olmuştur ve bu sözler ağzından kaçabilir. neyse fazla uzatmaya gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5