İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

atılınca bir daha hesap açılmıyor mu?

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha önce hile yaptığım için atılmıştım(adsense ilk çıktığında,acemilikten). yeniden üye oldum ama bu sefer yapmadım. 2,5 ay sonra beni yine attı "eskiden atıldığınız için, yine attık diyor mailde" , peki bir daha adsense hiç giremicekmiyim. bunun birformülü varmıdır. artık doğru dürüst çalışıyorum .
kardeşimin babamın adına falan hesap açsam , bu sefer de aynı siteler olduğu için atar mı sizce?

şu anki sitelerim banlanmışmıdır?

şimdiden sağolun

R

rektum

Misafir
Heralde tekrar girersin kardeş endişelenme o açıdan Kayıt sırasında kullandığın adı değiştir, mailini değiştir ve adreste mesela daire 3 yerine 4 de ....

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki yine aynı sitelere adsense koysam başka hesapla, bu farkeder mi?

yine atar mı ? yoksa yeni site mi açalım aynı içerikle.

R

ramrom

Misafir
kardeş sen başka birinin ismiyle hesap aç ama yeni hesap açtırırsanda kodları bu eski sitelerde kullanma, bilmiyorum kaç siten var ama.
çünkü öyle düşündüğünüz gibi değil, farkedilir ve tekrar kapatılabilir. bence temiz çalışacaksan yeni domain açman gerek.
(bunlar biraz muamma ama,forumda araştır, bazı arkadaşlar domain register bilgilerine bile bakıldığını söylüyolar, ama bilemiyorum garanti olsun temiz olsun dersen bunları da yabana atma)

kolay gelsin.

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ramrom' Alıntı:
kardeş sen başka birinin ismiyle hesap aç ama yeni hesap açtırırsanda kodları bu eski sitelerde kullanma, bilmiyorum kaç siten var ama.
çünkü öyle düşündüğünüz gibi değil, farkedilir ve tekrar kapatılabilir. bence temiz çalışacaksan yeni domain açman gerek.
(bunlar biraz muamma ama,forumda araştır, bazı arkadaşlar domain register bilgilerine bile bakıldığını söylüyolar, ama bilemiyorum garanti olsun temiz olsun dersen bunları da yabana atma)

kolay gelsin.
bir mail atıp sorsam mı acaba.
gerçi otomatik maillerden biri gelir zannedersem :(

R

ramrom

Misafir
çözüm olacağını sanmıyorum ama bi dene

çözüm olursa buraya yazki herkes görsün
kolay gelsin

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Adresi kesinlikle değiştir. Kayıt olduğun ismide değişirsen sağlıklı olur. Ana siteyi değiş mesela hangi siteyle üye oldun aaa.com ile bunu bbb.com yap. Kabul ediltikten sonra kanal açıp aaa.com uda kullanabilirsin. Bu şekilde olacağını sanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5