İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

atm den dolar cekilebilirmi

netbuul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar atm lerden dolar cekebilirmiyiz bilgisi olan varmı

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı bankalardan çekebiliyorsun admlarını tam bilmiyorum ama asyafinans olabilir biri.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanında demirbankın atmlerinden birçok defa dolar çektim :)

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay be.
bilmiyodum valla hiç çekmedim çekenide görmemistim. ancak interaktiften günün kuruyla bozabiliyosun yanılmıyosam.

E

eyciey

Misafir
Çapraz kur farkı çok oluyor TL olarak $rı çekecekseniz ATM'den.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti Bankasından ve işbankasının Yeni Çıkan ATM lerinden de çekeceğin hesap türüne göre çekebiliyorsun.
Yani Dolar Hesabın olmak zorunda böyle biliyorum..

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı bir hesaptan yabancı para mı çekmek istiyorsun? eğer öyleyse çekmek istediğin miktarı dolar kuruna göre hesaplayıp ytl olarak veriyor

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye Finans atm lerinden dolar euro çekebilirsin. paranı dolar hesabın olmasa dahi kura göre otomatik çeviriyor ;)

netbuul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar cok tşk ederim sanırım citibank işimi görür tşkler haa bu arada bide derler türkler yardım sever deil :D

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün TEB bankasının atmsinden denedim günlük işlem limitini geçtiniz diye uyari verdi ben 500$ çekmek istedim meğer komisyonda dahil ediliyormuş günlük işlem limitim 500$ olduğu için çekemedim yarin tekrar deniycem..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5