İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Atv Yayın Hakları ( önemli )

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar Bugun mailime atv avukatları tarafından resmi ihbarname geldi canlıtv yayın yapan bir web sitemdeki atv yayını hakkında uyarı aldım.

Atv Sadece türkiye yayın haklarını elinde bulundurdugu için uydu yayınına şifreleme koydu ve ulusal yayını engellemiş oldu.

İnternetten her ülkeden yayın izlendiği için atv web sitesi harici siteleri uyarı mesajları gönderiliyor yayın hakları çignendiği için.

Sitelerinde atv yayını izleten arkadaşları şimdiden uyarayım inbarname gelmeden yayınları kaldırmanız.

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birtek atv değil, kanal d ve star tv de bunun içinde. Şuan Doğan medya grubuna ait tüm kanallar ve ATV bildiğimiz yasaklar. Bakalım sıra hangi kanalda.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ATV'nin maçları internetten yayınlama hakkı var mıymış?

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sevda atv'ye TMSF el koyduktan sonra başladı. Ardına Doğan grubu da takip etti. Hadi hayırlısı.

Tekelleştirmeye çalışıyorlar...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar onların fark ettikleri tek şey var,oda internet sitelerinin artık ciddi paralar kazanabildikleridir.O yüzden internet kazançlarını kimseyle paylaşmak istemiyorlar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sevda atv'ye TMSF el koyduktan sonra başladı. Ardına Doğan grubu da takip etti. Hadi hayırlısı.

Tekelleştirmeye çalışıyorlar...

pardon ama tekellikle alakası yok sitelerinin haklarını koruyorlar bence sonuçta ben onların iplerini alıp yayaın yaptım ve uyarı aldım.

bence haklılar

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar onların fark ettikleri tek şey var,oda internet sitelerinin artık ciddi paralar kazanabildikleridir.O yüzden internet kazançlarını kimseyle paylaşmak istemiyorlar.

Kesinlikle katılıyorum.
Canlıtv değilde belki de milleti dizi manyağı eden sanal fanlar. :)

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın izletmiyorlarsa kaldırrız maçmı bir sürü free kanal var ingilizce olan yada bizim dilde dış kanallar az araştırma yaparak çözülür bu hiç bişi bilmiyorsam belgesel yayınlarım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5