İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır <<<<AUSTRİA>>> """MUHTAR ÇAKMAĞI""" BU ÇAKMAĞI SADECE ADAMLAR KULLANIR

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ya bi git.

Sözlüklerden arakladığı lafları birebir gelmiş buraya yazmış, sonra da tanıtım yazısını methedenlere teşekkür etmiş. Bedava versen almam o çakmağı. Gider başka yerden alırım.

sgsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@karluk adam sadece işini yapıyor. Hangi sözlükten laf çalmış anlamadım :D Türkiye'de muhtar çakmağı diye satılan Çin malı çakmaklar var. iki gün kullanıp atıyosun. Bence güzel bir girişim. Boş durmaktan iyidir. Alanda memnun satanda memnun. Hayırlı satışlar hocam =)

Hasidluu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya bi git.

Sözlüklerden arakladığı lafları birebir gelmiş buraya yazmış, sonra da tanıtım yazısını methedenlere teşekkür etmiş. Bedava versen almam o çakmağı. Gider başka yerden alırım.
Peki hocam bedava vermem. :)
Üstad msn ekledim, görüşelim ;)
Hocam sipariş geçmeyi unutmayın ;)
@karluk adam sadece işini yapıyor. Hangi sözlükten laf çalmış anlamadım :D Türkiye'de muhtar çakmağı diye satılan Çin malı çakmaklar var. iki gün kullanıp atıyosun. Bence güzel bir girişim. Boş durmaktan iyidir. Alanda memnun satanda memnun. Hayırlı satışlar hocam =)
Mesaj için teşekkürler

prestij

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zippo nuri alçodur, Muhtar çakmağı erol taştır. :D

Baba çakmakdır güzel evde vardı ne oldu artık bilinmez :melek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5