İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Auth Code Bunu yahooda nasıl çözucez

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
org domaınler için guvenlık oalyı varmış sanırım Auth Code dıyue bundan haberım yoktu yahoo dakı domaını go daddy e aktarmak ıstedım ancak godaddy bu kodu soruyor bana şimdi ben bu kod numarasını nerden bulucam anlamadım gıttı,

Yahoo fılan mı mail atıcam nereye mail atıcam !!!

S

sedef

Misafir
mithrandil' Alıntı:
org domaınler için guvenlık oalyı varmış sanırım Auth Code dıyue bundan haberım yoktu yahoo dakı domaını go daddy e aktarmak ıstedım ancak godaddy bu kodu soruyor bana şimdi ben bu kod numarasını nerden bulucam anlamadım gıttı,

Yahoo fılan mı mail atıcam nereye mail atıcam !!!

Yahoo nun teknik mailine atıcan onlarda gönderecek sana, bazı domain firmalarında panelde yazıyor ama bu yahoo olduğu için, kodu vermekte bile seni zorlayabilir.

K

Kerasus

Misafir
.ORG domainler için AuthCode u Yahoo yollamaz, Yahooya durumu anlatan bir email gönderirsen sana gerekli bilgileri içeren bir email atıp seni Melbourne IT ye yönlendirecekler ve oraya göndereceğin kişisel bilgiler ile (isim, adres, zip, cc nin son4 hanesi gibi) AuthCode unu alabilirsin.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yahoo ya yazdım cevap vermıyorlar anlamadım gıttı maili varmıdır acaba sızlede :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Melbourne un web sıtesınden form doldurdum gonderlı 4 gun oldu halen bır cevap vermedıelr onceden bu tur transfer yapıp mail atan varmı go daddydekı kod yerı 1 haftadır beklıyor paranın yanması gıbı bır durum olmas umarım

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim bildiğim önce Yahoo'ya bildireceksin. Onlar sana Melborna git diyince Yahoodaki paenlinden domaini silip Melborne mail atacaksın. Ama çok ilgisizler peşine düşmen lazım...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten panelden sıldık mailde atı kadamlar hiç mı hiç sallamıyorlar...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
7 Gun oldu ve ben bu melbourne fırmasına 4 kere mail attım oto mail gelıyor cevap yok
yahoo ya mail attım adamalr dıyorkı panelden sıldınız alakanız kalmadı bızım domaın patladımı şimdi bu melborne denılen dandırık fırmanın maılı nedır nerden ulaşıcam bunalra nedne auth code vermıyorlar anlamadım halen !!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5