İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Auto Surf Hit Scripti Sadece 4 TL

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Auto Surf Hit Scripti Satılıktır

Script Özellikleri

- Kullanışlı Admin Paneli
- Kullanıcı Paneli
- Auto Surf Sayfasında Alt Reklam
- Ve Daha Çok Güzel Özellik
- Dil Türkçe
- Yazan MERT EFE (BEN)
- Satılacak Kişi Sayısı Sınırsız
- Ödemeler PayPal Veya Tcell Kontür Aracılığla Yapılır

Not Scriptin İki Adet Tasarımı Vardır

Script Fiyatı 8$ dır Pazarlık Yapılacaktır

1.DEMO : http://www.hitkazanmak.tk
2.DEMO : http://www.onlinehital.com

Satışlarımızdan Hoşlanmayanlar Konuyu Baltalamasın Lakin Eğer Kötü Bir Mesaj Yazarlarsa Admine Bildiricem

Satın Almak İsteyenler : [email protected]

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İnsanları kazıklıyorsun istediğin yere şikayet et.

Başlık ta: Standart Auto Surf Hit Scripti Sadece 4 TL

Script Fiyatı 8$ dır

Nedir bu?

Ha şayet 4 tl ise alıyorum.

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8 $ Yazdım oraya kardeş piyasa anla işi pazarlık payı var msn ekle anlaşırız elbet

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:S ? Konu başlığında 4 TL Yazıyor. İhtiyacım vardı ama tutumundan dolayı vazgeçtim

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sdsds

Bidaki Sefere senin için güzel bi tutum sergilerim tamammı =)

chedmade18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 lıraya bıle script satılıyor bır paket sigara parası bıle değil.

bu iş kimlerin eline düşmüş. yazık yazık.

eminim bu script oradan buradan bulunmuş bir scripttir.

hayırlı satışlar.

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script Ünlü olmayan bir script kendi freelance satıyorum alan alır almayan konuyu baltalamasın

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu arkadaş dolandırıcının teki bide utanmadan kendini yazar diyerek belirtmiş o script benim kendim 50tl ye almış orjinal kendi yaptğm basit temada burda www.webziyareti.com
Gelelim olaya bu adam benden scripti satın almak istedi sonra öle böle anlaştık bana karşılığında domain host vericekti. Sonra ben buna güvendim scripti verdim ogûnden sonra ne domain ne script oyalayıp durdu. Sonra benim sitenin şifresini öğrenmiş yazmış sitelerime hep heker mert efe falan aklısıra heklediğini sanıyor tabi ben geri açtım sakın bu adam güvenmeyin benden demesi. Yani benim bayramda ne zorluklar çektiğim aldğm siteyi 50tl kendisi beleşe almış para kazanıyor bende 3$ a satyorum en azından zararımı kapatmama yardımcı olun.

LOADTURK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu scriptin algoritmasını çok kullandım bu sistem kullanıcıların 1er saniye aralıklarla siteyi gezmesiyle işliyor 1 saniyelik hitler google için yapaydır ve sandboxa alınma sebebidir.Hatta ben bu scripti bir ara siteme eklemiştim ve bir sürü kişinin adsense hesabı banlandı ve sandboxa alındı.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnsanları kazıklıyorsun istediğin yere şikayet et.

Başlık ta: Standart Auto Surf Hit Scripti Sadece 4 TL

Script Fiyatı 8$ dır

Nedir bu?

Ha şayet 4 tl ise alıyorum.
Kusura bakmasın konu sahibi ama ben kurulumu dahil 5 tl'ye yaparım :D (script'de yanında verilicektir...)

Bu scriptin algoritmasını çok kullandım bu sistem kullanıcıların 1er saniye aralıklarla siteyi gezmesiyle işliyor 1 saniyelik hitler google için yapaydır ve sandboxa alınma sebebidir.Hatta ben bu scripti bir ara siteme eklemiştim ve bir sürü kişinin adsense hesabı banlandı ve sandboxa alındı.

Ne alakası var arkadaşım o senin ayarlamana bağlı 1er saniye aralıklarla değil bi defe 15 saniye ama sandbox'a düşmesini istemiyorsan 30 saniye yaparsın garantiye alırsın bakın 1 hafta önce sattığım sitede aynı işlemi yapıyordum ve sorun yaşamadım hiç ve 30 saniye aralıklarla ayarladım www.hitgaranti.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5