İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

guajira

Misafir
özel avatar ekleme sadece moderatörlere özgü olmasa nasıl olur?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Herkes icin iyi olur. Bizim icin iyi olmaz.
Neden diye sormadan once biraz dusun bulamazsan soyliycem.

G

guajira

Misafir
biliyorum yer kaplıyo falan diyeceksiniz ama ne biliyim. sizin yerinizde olsam bende bu işi hayır derdim galiba.

G

guajira

Misafir
bilmemek ayıp değikl öğrenmemek ayıp. söyleyinde cahil kalmayalım.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik problem yaratabilir ama genelde bu konuda host giderlerinden dolayı hayır denir... die biliyorum... doğrusu nedir sana göre beşiktaşlım???

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bence :
Bu hosta Yuklenmesi iyi olmaz diye dusunur admin..
Baska hosttan ekleyelim, cagirtalim diye dusunuyorsanız o url deki resim silinirse, o url'nin bulundugu host'ta sorun cıkarsa burdada resimler acılmaz.. Dolayısıyla görsel açıdan hoş olmaz..

B

besiktaslim

Misafir
firar' Alıntı:
içerik problem yaratabilir ama genelde bu konuda host giderlerinden dolayı hayır denir... die biliyorum... doğrusu nedir sana göre beşiktaşlım???

bana göre :) ;
valla açıkçası

1. resimleri karşı taraf göndereceği için boylarından kaynaklanan ciddi görüntü bozukluğu yaratacak problemler...

2. güvenlik açısından kaynaklanabilecek problemler sonuçta insanların server a dosya göndermesini sağlamış oluyorsun bu resmen tehdit demek bu sitenin hiç düşmanı yok zannetmeyin hatta çekemeyen çoktur ve fırsatını bulunca aşağıya almak isteyeceklerdir.. ne alakası var derseniz

Güvenlik için telefon kullanması bile yasak olan bir condor var :)

güvenlik bence en önemli sebep ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5