İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

avea dan 250 kontür

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Avea Bahar Kampanyasından bu kez hediye kontör kazanamadınız. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Hediye kontor kazanma şansını bir daha yakalamak için "Arkadaşına Gönder"i tıklayın.

:( :(

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 100 cıktı ama eger hattıma kontor yuklersem 100 kontor verceklermıs ole yazdı

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tebrikler, Avea Bahar kampanyasından her yöne 10 kontör kazandınız.

Gel ben sana 10 kontör verem :p

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen 100 kontör yükledim. Bahar kampanyasından 50 kontör geldi.
Ardında ne hikmetse 5 kontör daha hediye geldi. Gelen 5 için hiçbir açıklama yoktu :D

edit:
Biraz şansım var galiba
Tebrikler, Avea Bahar kampanyasından her yöne 50 kontör kazandınız, 20 Nisan - 20 Mayıs arasında yapacağınız ilk yüklemede hediyelerinizi kullanmaya başlayın. Ayrıca yıl sonuna kadar yapacağınız ilk 20 yüklemede, HepKazan'la hediye kontörleriniz anında cebinizde!

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
cepte kayıtlı arkadaşların hepsine baktım milete 100 kontür kazandırdım bana hava çıktı :D

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bilmem kaç kontör yüklerseniz bilmem kaç kontör kazandınız dedi :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hocam 100 kontor kazandım yenı kontor yukle dedı yukledım 8 kontor vardı ıcerde bussuru mesaj geldı hedıyelerle fılan 280 kontor oldu ne ıs anlamadım :D

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler, Avea Bahar kampanyasından her yöne 10 kontör kazandınız, 20 Nisan - 20 Mayıs arasında yapacağınız ilk yüklemede hediyelerinizi kullanmaya başlayın. Ayrıca yıl sonuna kadar yapacağınız ilk 20 yüklemede, HepKazan'la hediye kontörleriniz anında cebinizde!

La bi git laaaaaa!

kerten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 kontor kazanmisim, 100 kontor yükleyin diyorlar, yükler yüklemez direkt geliyor mu ?

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avea Bahar Kampanyasından bu kez hediye kontör kazanamadınız. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Hediye kontor kazanma şansını bir daha yakalamak için "Arkadaşına Gönder"i tıklayın.

Bizde şans olsa anamızdan kız doğardık :)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler, Avea Bahar kampanyasından her yöne 50 kontör kazandınız, 20 Nisan - 20 Mayıs arasında yapacağınız ilk yüklemede hediyelerinizi kullanmaya başlayın. Ayrıca yıl sonuna kadar yapacağınız ilk 20 yüklemede, HepKazan'la hediye kontörleriniz anında cebinizde!

İyimiş :)

W

webkolik

Misafir
Error 404--Not Found
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address

Aşırı yüklenme var sarınım :p

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Daha cuma günü kontör yüklettiydim. Bilseydim yükletmezdim, önce kazanır sonra yükletirdim. :) Sürenin bitmesine 5 gün kalmış, tekrar mı 100 kontör yüklesem naapsam? :D

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Avea Bahar Kampanyasından bu kez hediye kontör kazanamadınız. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz."

avea bana gelince boyle haa:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi