İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avea ve rakiplerine verdiği cevap !

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar, şimdi sizlere bu makalemde şundan bahsetmek istiyorum Twitter’da gezerken Avea‘nın sayfasında yayınladığı birşeyi gördüm ve merakla okudum ve çok hoşuma gitti bunu sizlerle paylaşma gereği duydum.Bildiğiniz üzere Türkcell ve Vodafone numara taşımada 1.olduklarını açıkladı bir tek Avea açıklamamıştı.İşte Avea’da böyle şeymi olur diyerek araştırmaya koyuldu, ve işte avea’nın araştırmalarının sonucu aşağıdaki videoyu izleyin ve görün

avea.png

Videoyu aşağıdaki link'ten izleyebilirsiniz.

Kaynak: http://sanalbeyin.net/aveadan-rakiplerine-verdigi-cevap/

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Teşekkürler, videoda problem var sanırım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
işte budur:D
bende aveaya geçmeyi düşünüyorum zaten, avea gerçekten iyi gibi

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben kendimi bildim bileli avea kullanıyorum, gerçekten diğer hatlara göre daha ucuz fakat şebeke sorunu oluyor. Senede 20 günlüğüne Bolu'ya köyüme gidiyorum, deli oluyorum avea yüzünden. Diğer hatlarda sıkıntı yok, bir avea çekmiyor. Çektiği belli başlı noktalar var köyde, gecenin bi vakti sırf telefon etmek için veya mesaj atmak için dışarı çıkıyorum, bir gün ayılar yiyecek beni köyde, sırf avea yüzünden. neyse hayırlısı artık :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5