İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

avermedia tv kartı

Z

zibidiboy2004

Misafir
ya hocam bakın şimdi bende avermedia tv capturer phone tv kartı var. tv kartının yazılımını açtığımda tv sesi gelmiyor.bunu nasıl hallederiz??? artı ya ben bu kartla cine5 i bi çözemiyorum:) bt878,bt848 gibi hatalar veriyot.lütfen yardımcı olurmusunuz.....

S

sevdik

Misafir
slm

ses gelmiyorsa ses kartı yuklu değildir tv kartının driverini bence baştan yukle sine5ten anlamam

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TV Kartının video capture va audio driver ları vardır. Bunları düzgün yüklediysen. TV kartının auido out çıkışından ses kartının aux girişine siyah bir kablo vardır. Yanlış yere bağlanmış olabilir yada hiç bağlanmamış olabilir.

Bunları kontrol edebilirsin.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tv kartının yanında audio kablosu gelmiş olması lazım.. in ve out kablolarına onu tak...kartın bt878 çipli olmayabilir..cine5 izlemek istersen bt878 çip'i olması gerekli...eğer mevcut ise MoreTV adlı görüntü çözücüsünü Wilma adındaki ses çözücüyü kullanabilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5