İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avronun geleceği

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Avro çok düşüp çok yükseliyor. Bugün baktım 2,06 olmuş çok çok iyi bir fiyatta bana göre. 1 ay önce 2,30 ları zorluyordu. Sizce geleceği ne olur avronun yani bir patlama yapar mı kısa zamanda ?

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
patlama yapıcağını sanmıyorum , bi anda düşer bi anda çıkar bu aralar biraz anormalik şekilde devam edicek gibime geliyor

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Euro bence 1.90'ı görür. Son gidişat bunu gösteriyor. Ama pek sanmasamda sabitlenme ortalama olarak 1.80 gibi geliyor. İniş çıkışlar normaldir. Bazı aracı firmalardan doğmakta. Değerlendirmek lazım.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Euro bence 1.90'ı görür. Son gidişat bunu gösteriyor. Ama pek sanmasamda sabitlenme ortalama olarak 1.80 gibi geliyor. İniş çıkışlar normaldir. Bazı aracı firmalardan doğmakta. Değerlendirmek lazım.
Euro mu dolar mı?
Bu kriz ortamında euro için bu değerler zor gibi..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dolar konusu vardı o geldi aklıma :) Döviz bu - dalgalı kurda çıkar da düşer de - Gelişen olaylara göre rayını bulur. Zaten dolar da euro da tüm dünyadakine paralel bir seyir izliyor bizde de - Arasıra kriz mriz deyip ortalığı bulandıranlar olmasa normal bir şekilde gider gelir. Kesin birşey söylemek yanlış olur ama beklentilere dair hisler güçlü ise o zaman başka.

http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/113296-dolar-2-tl-yi-bulurmu.html
Cevap : USD - 1.57155 - 1.58359

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@draga

Euro 2.3 leri zorlarken, dolar da 1.8 i geçmişti şimdi 1.55 civarında. Küçük bir hesap yaparsan doların % olarak daha fazla düştüğünü göreceksin ;)

djmaverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
euronun durumu büyük avrupa firmalarinin durumuna bakar. GM Opel batarsa mesela euro bayagi asagilara vurur. avrupa ekonomisini ayakta tutan birkac büyük firma hafif tökezlediginde euronun ne kadar deger kaybedecegini tahmin bile etmek istemem.

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam forexlik :D. iyi değerlendirin bu durumları....:D:D:D ekmek değil pasta yedirir adama bu krizde :D:D:D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5